Extraliga RC Přelouč vs RC Tatra Smíchov vítězně + další info z víkendu

Extraliga Přelouč – Tatra 6:61 (6:22) pětky 0:11.
Body za výhru a bonusový bod vezeme domů. Přes neúspěšné konverze po pětkách jsme celý zápas dominovali, škoda dalších 4-5 nevyužitých šancí na skórování. Pozitivem bylo úspěšné držení míče a kvalitní obrana, která neumožnila soupeři skórovat jinak než po TK. Bodově jsme se dotáhli na druhé Říčany a o jeden bod je před námi Vyškov. Každý bod bude v konečném součtu důležitý, a proto držme klukům palce i v dalších zápasech.

Další info z víkendu:

U19 Brno Bystrc vs Tatra 27:19.

Utkání proběhlo v improvizované sestavě bez našich reprezentantů, kteří se podíleli na historickém postupu reprezentace U18 do skupiny Championship. Krátké info od trenéra repre K. Šampalíka:

“Reprezentace U18 dnes porazila Švýcarsko 57:14 a tím si zajistila účast na ME U18 v Kaleningradu . V základní sestavě nastoupili naši odchovanci Matěj, Saša, Max , William a do zápasu se zapojil v jeho průběhu Martin. Rugby Zdar K.”

Gratulujeme!!!! Fotka kluků a trenéra v galerii.

.

Kategorie U16

Říčany A – Tatra A 17:29 a Říčany B – Tatra B 22:19

Dvojutkání s velmi silným týmem z Říčan můžete shlédnout zde. Doporučujeme kouknout na pasáž po začátku 2. poloviny utkání, kdy jsme naprosto dominovali a předváděli krásné ragby (čas 42:50). Oproti utkání před 2 lety, kdy se tyto ročníky potkali v kategorii U14, jsme udělali velký posun a ukazuje se, že ragby na Tatře jde opravdu dopředu. Dominovali jsme v aktivní obraně a Říčany mimo 3 akcí, z kterých položily, nebyly schopny udržet naše tempo a kvalitu hry (za video díky Pepovi Slukovi).

https://www.youtube.com/watch?v=jk1uPIHCU8g

Kobylky U15

Pod vedením Standy Krále ,vyhrávaly na Tatře svá utkání i proti starším týmům a ukazují velkou perspektivu ženského ragby na Tatře.
.
.
.
.
.

Kategorie U14 

V této kategorii zatím naprosto dominujeme a zvažujeme nutnou konfrontaci se zahraničními týmy, aby jsme vyzkoušeli svoji kvalitu. Orientačně i výsledky: Petrovice vs Tatra A – po první části hry, která skončila výrazným rozdílem 0:35 pro naše borce, přestalo být skóre podstatné. Tatra B – Ammor 52:27. I v tomto utkání jsme dominovali, ale podstatné bylo, že si všichni naši hráči dobře zahráli.
.
.

Kategorie U12

Hráli na turnaji na Slavii. Postavili jsme 3 týmy a všechny předváděli typickou hru pro náš klub – rychlé ragby založené na hledání volného prostoru, díky dobré podpoře a přihrávkám. Vítězný pokřik po turnaji společně s rodiči, bez jejichž podpory by to nešlo!
.

Kategorie U10

Na super připraveném turnaji na Markétě a jejich selfíčka s trenérem Leošem. Měli jsme celkem 4 týmy ve všech výkonnostních skupinách a všichni předváděli skvělé a bojovné výkony.
.
.
.

Kategorie U6 a U8

Tyto kategorie měly své turnaje v Rakovníku. Několik fotek v galerii a krásná a bojovná hra ze strany našich nejmladších. Jen tak dál.
.
.
.
.
28. 10. 2021
 • MUŽI - LIGA - 7.kolo - TATRA x Dragon - hlavní hřiště 28. 10. 2021  11:00 - 13:00 RC Tatra Smíchov, Podbělohorská, 150 00 Praha, Česko - hlavní hřiště
  Více podrobností
30. 10. 2021
31. 10. 2021
 • U14 - Brno x Tatra B 31. 10. 2021 Brno, Česko
  Více podrobností
 • U14 - Bystrc x Tatra A 31. 10. 2021  13:00 - 14:00 Rugby Club Bystrc, s.r.o., Jakuba Obrovského 2, 635 00 Brno-Bystrc, Česko
  Více podrobností
 • U19 - Dragon Brno x Tatra 31. 10. 2021  14:30 - 16:30 RC Dragon Brno, 9, Cacovice 973, 614 00 Brno-Maloměřice a Obřany, Česko
  Více podrobností

Praktické informace