Letní rozvojový kemp Tatry a Pragy v Nymburku!

Ragbyové oddíly RC Tatra Smíchov a RC Praga pořádají PROFI RAGBY KEMP pro děti od U12/U14 a U16/U18. Cílem je nabídnout hráčům obou oddílů, případně i dalším zájemcům, možnost ryze sportovního kempu v nejlepším sportovním středisku v ČR. Nymburk je místo, kde trénují naší reprezentanti a olympionici, nabízí na jednom místě velmi kvalitní stravu, regeneraci, bazén, beachové kurty, hřiště s umělou trávou, běžecký tunel, tělocvičny. To vše nám umožňuje nabídnout sportovní program s vysokou přidanou hodnotou, kde bude o hráče všestranně postaráno. KAPACITA BUDE OMEZENA POČTEM 50 HRÁČŮ/ČEK.

Podařilo se nám zajistit excelentní trenérské vedení s těmito zkušenostmi:

  • Ricardo Loubscher – bývalý hráč a trenér Jižní Afriky (Springbooks), týmu Sharks (Super Rugby), Stade Français Paris, Blue Bulls
  • Roman Šuster – dlouholetý kapitán reprezentace, hlavní trenér RC Praga a reprezentace U20 ČR, asistent reprezentace ČR v kategorii mužů
  • Karel Šampalík – dlouholetý reprezentant ČR, trenér RC Tatra Smíchov v kategorii U19 a trenér reprezentace ČR U18
  • Filip Vacek – vedoucí Metodické komise ČSRU, šéftrenér RC Tatra Smíchov, bývalý asistent národního týmu ČR a trenér mužů RC Tatra Smíchov.
  • Jsme v jednání s dalším exSpringbooks trenérem nebo hráčem.

Odhadovaná cena programu je 8000,-, která zahrnuje ubytování, využití všech sportovních ploch, bazénu, stravování, dárek v podobě dresu. Další podmínky budou upřesněny v průběhu prosince.

Nic z 28. 2. 2021 na 7. 3. 2021.

Praktické informace