Rozloučení nejen se sezónou. Káďa i Leoš končí…

V posledních červnových dnech se tradičně všechny kategorie loučí  se sezónou.

Největší loučení ale proběhlo u kategorie U10, kde se s trenérskou kariérou rozloučili naši skvělí trenéři mládeže Jirka „Káďa“ Olič a Leoš Kořený. Za VV RC Tatra jim poděkoval a předal dárky Filip Vacek.

Káďa, vzor pro mnohé tatrováky, je legenda a budeme se mu věnovat v dalším díle Klubových legend. Fantasticky hrál, trénoval mládež, seniory a znovu mládež a jeho trenérská kariéra trvala několik desetiletí. Všude si vždy získal respekt svým zápalem a nadšením pro věc a s tím spojeným přímým jednáním. Jirka se bude na Tatře objevovat dále, ale po několika odkladech se rozhodl ukončit svojí bohatou trenérskou kariéru. Jirko smekáme klobouk a díky.

…jak se ale říká, nikdy neříkej nikdy, tak se třeba ještě domluvíme 😉

.

Leoš, super kluk, kamarád a spoluhráč se již v mladém věku rozhodl věnovat dětem a vychoval celou řadu talentovaných hráčů, kteří září ve vyšších kategoriích. Svým pozitivním přístupem ke všem dokázal k ragby namotivovat spoustu dětí a posunout je dále v jejich výkonnosti. Leoš se věnoval mládeži 10 let a nyní se rozhodl více věnovat svůj čas sobě a rodině. Moc mu přejeme, ať se mu oboje zdaří. Velké díky a věříme, že se do pozice trenéra zase po nějaké době vrátí.

.

.

Rozlučka dvou mistrovských kategorií U14/U16 se propojila i s doprovodným programem a níže je spousta fotek, jak si to všichni užili.

 

Hezké léto všem a některé kategorie již v srpnu na viděnou.

6. 12. 2023
  • U6/U8 - Mikulášský trénink 6. 12. 2023 | 17:00 - 19:00 RC Tatra Smíchov, Podbělohorská, 150 00 Praha, Česko
    Více podrobností
8. 12. 2023
9. 12. 2023
  • U6-U10 - Mikulášský turnaj - horní hřiště 9. 12. 2023 RC Tatra Smíchov - horní hřiště
    Více podrobností

Praktické informace