Sezóna 2018-2019

Sezóna 2018-2019 – tréninky kategorií a trenéři

  •    U6 – ÚT+ČT 17-18:00                                    hl. trenér Jan BOBO Souček                                      FCC Aréna
  •    U8 – ÚT+ČT 17-18:30                                     hl. trenér M. Malušek                                                 FCC Aréna
  •    U10 – ÚT+ČT 17-18:30                                  hl. trenér L. Kořený                                                      FCC Aréna
  •    U12 – ÚT+ČT 17-18:30                                  hl. trenér M. Olič                                                           horní hřiště

     + 1x za 14 dní ST od 16:00                             J. Fick + F. Vacek                                                               FCC Aréna

  •    U14 – ÚT+ČT (horní hřiště) + PÁ (FCC Aréna) 17:30-19:00   hl. trenér K. Berounský

     + 1x za 14 dní od 16:00                                  J. Fick + F. Vacek                                                               FCC Aréna

  •    U16 – PO (18-19:30)+ÚT (18-19:30)+ČT (17:00–18:30) hl. trenér K. Šampalík                    FCC Aréna

         + 1x za 14 dní od 17:00                                  J. Fick + F. Vacek                                                            FCC Aréna

  •    U18 – PO+ÚT+ST+ČT vždy 18:30–20:00       hl. trenér Diego Moll (ÚT+ ČT)                       FCC Aréna
  •    Tataka junior (U10-U12) PO+ST 17-18:30    K. Ševčík                                                             FCC Aréna
  •    Tataka senior/elite (U14-U16) ST 18:30       K. Ševčík                                                           FCC Aréna
  •    Muži PO+ÚT+ST+ČT – 18:30                          hl. trenér F. Vacek                                           FCC Aréna
  • Ženy – PO+ST+ČT 18:30–20:00                                                   hl. trenér S. Král                   horní hřiště/FCC Aréna

Specializované tréninky:

U12 – + 1x za 14 dní specializované tréninky ve ST od 16:00                                                                       FCC Aréna, J. Fick + F. Vacek

U14 – + 1x za 14 dní specializované tréninky ve středu od 16:00                                                                FCC Aréna, J. Fick + F. Vacek

U16 – + 1x za 14 dní specializované tréninky ve středu od 17:00                                                                FCC Aréna, J. Fick + F. Vacek

Květen 2019

Po Út St Čt So Ne
1
2
3
4
  • U15 Olymp7s (Rugby)
  • CLU16 Říčany (Rugby)
  • 1. liga ragby Tatra-Brno
5
6
  • Valná hromada Tatra
7
8
9
10
11
  • 1. liga ragby Slavia-Tatra
12
  • CLU16 Dragon Brno (Rugby)
  • U19 Dragon-Tatra
  • U8 turnaj: Sparta
  • Turnaj ženy Elitní série
  • U12 Sedlčany 9.RT (Rugby)
  • Elitní série ženy (turnaj)
13
14
15
16
17
18
  • Muži - nadstavbová část 1.kolo
  • CLU16 (Rugby) Tatra-Praga
19
  • U8 turnaj: Přelouč
  • U12 Kralupy 10.RT (Rugby)
  • CLU16 (Rugby) Tatra-Praga
20
21
22
23
24
25
  • Soukromá akce - svatba celý den
  • Muži - nadstavbová část 2.kolo
  • U14 horní hřiště
  • CLU16 Petrovice vs. Tatra
26
  • U8 turnaj spodní hřiště
  • U8 turnaj: Babice
  • U12 Přelouč 11.RT (Rugby)
  • U19 Tatra-Havířov horní hřiště
27
  • U19 Tatra-Havířov horní hřiště
28
29
30
31

Praktické informace