TATRA POD ROUŠKOU!

Milí Tatrováci!

na nás na všechny se každodenně řítí obrovské množství informací o vývoji „koronavirové“ situace. Bohužel to nejsou úplně pozitivní zprávy a každý se s tím snaží vypořádat po svém. 

V této informační záplavě nám dovolte připomenout, jak důležité a nadčasové hodnoty jako TATROVÁCI žijeme, nezávisle na současné tíživé situaci.

RADOST – SLUŠNOST – RESPEKT

Pod těmito hodnotami tak dnes můžeme vidět a číst nejen radost z pohybu, slušnost na hřišti či respekt k soupeřům, ale i další důležité významy, jako je vzájemná úcta, pomoc druhým, pomoc potřebným a vlastně všem lidem kolem sebe, respektování pravidel a doporučení nejen na hřišti, ale i v běžném životě.

Připojme se tedy všichni společně k výzvě: TATRA POD ROUŠKOU! Respektujme pravidla ochrany zdraví, nosme všichni roušky, a zapojme se do jejich výroby. Vyrobte si originální roušku TATRA SMÍCHOV, a vyrobte jednu navíc, kterou věnujete někomu potřebnému ve svém okolí!  

Pomáhejme si! Pomáhejme lidem ve svém okolí, těm, kteří naši pomoc potřebují! Udělejme jeden dobrý skutek denně! Vyrobte roušku TATRA SMÍCHOV, vyfoťte se v ní a sdílejte fotku na facebookovém účtu Tatra Smíchov pod příspěvek. Fotku taky můžete sdílet na Instagramu ve stories a označit @rctatrasmichov a nebo v příspěvku s hastagem #rctatrasmichov nebo #rugbytatra

Dokažme, že „tatrovácké hodnoty“ žijeme všichni společně!

Všeho dočasu, TATRA na věky!

Nic z 5. 7. 2022 na 12. 7. 2022.

Praktické informace