TATRA vs ŘÍČANY 28:27 (22:13)

V první polovině zápasu hrála Tatra lepší ragby, a díky třem pětkám si vypracovala až dvanáctibodové vedení.  22:13 .Na začátku druhé půle položil Jiří Černý důležitou pětku a nic nenasvědčovalo dramatické koncovce. Fyzická (ne)připravenost a nedisciplinovanost některých hráčů  vedla k nezadržitelnému obratu. Položení dvou pětek v rozmezí 8 minut a už je to jen o dva body. Z trestného kopu ještě  míjí , ale následně vše pečetí dropem v 80. minutě utkání a obrací skóre na 28:27 pro hosty. V nastaveném čase ještě domácí vykřesají jiskřičku naděje položením pěkné pětky přes celé hřiště, ale tu vzápětí sfoukne hlavní rozhodčí, když po domluvě s pomezním rozhodne že pětka nebyla položena v souladu s pravidly. V galerii je sekvence položené pětky v rozporu s pravidly.