Tatra x Sparta 9:11

Sobotní zápas na Podvinném mlýně skončil pro Tatru prohrou 9:11. Jednalo se o vyrovnaný zápas, oba týmy body získávaly převážně trestnými kopy. První prokopnutý kop za neuvolnění hráče si mohla díky Hóňovi připsat Tatra (3:0). Po pár minutách Sparta vyrovnala trestným kopem za borcení mlýna (3:3). Pár minut před poločasem bodovala opět Tatra kopem za neuvolnění hráče (6:3).

V 59. minutě padla jediná pětka zápasu (6:8), Tatra byla momentálně v oslabení díky žluté kartě pro Matouše. V 66. minutě se ještě Tatře podařilo dostat do vedení trestným kopem (9:8), nicméně velmi brzy po akci následoval opět trestný kop pro Spartu za neuvolnění hráče (9:11).

Phil tento týden vyzdvihl úsilí, se kterým hoši do náročného zápasu šli. “Obrana byla velmi dobrá, hráli jsme velmi dobře. Bohužel stále máme řadu zraněných hráčů, museli jsme tedy postavit mladší kluky, pro které to ale zase byla velmi dobrá zkušenost. Prohrát zápas o dva body tři minuty před koncem není nic, za co bysme se měli stydět.” Kamenem úrazu bylo podle Phila velké množství přestupků a mlýny. “Problémem druhého poločasu zkrátka bylo, že jsme neměli míč. A když není míč, nemůžeme skórovat.”

25. 1. 2020
8. 2. 2020
 • Setkání přátel RCTS - Zabijačka a společné sledování TV Championship 8. 2. 2020 RC Tatra Smíchov, Podbělohorská, 150 00 Praha, Česko
  Více podrobností
 • ZBUZANY U6-U12 8. 2. 2020 Zbuzany, 252 25 Zbuzany, Česko
  Více podrobností

Praktické informace

 • Video spot o nás

  Slušnost | Respekt | Radost | Výchova
  Krátký spot, který musíte vidět.

  to musíš vidět