Tatrováci postavili umělku!

Vážení členové a příznivci RC Tatra Smíchov,

chtěli bychom vám všem poděkovat za to, že se mohl díky vám všem uskutečnit a realizovat projekt tréninkového hřiště s umělým povrchem (trávník 3. generace s kombinovaným vsypem z křemičitého písku a gumového granulátu), a to včetně osvětlení. Děkujeme vám za to, že můžeme nyní používat celoročně novou sportovní plochu a že jsme se společnými silami posunuli zase o kousek dál a zvelebili náš klub.

I když je doba složitá a některé jistoty se mění, jiné naopak zůstávají a sílí. Je to jistota, že jsme tady společně jako Tatra rodina a fungujeme. Není to jen prázdné heslo. Obrovská vlna sounáležitosti, díky které se podařilo celý záměr realizovat, byla pro nás všechny povzbuzením v naší práci a úsilí dál se rozvíjet. Je to pro nás ubezpečení, že určitě vše má smysl a stojí to za to.

Celé tréninkové hřiště se podařilo zrealizovat během rekordních dvou měsíců, za což moc děkujeme Ivě Riegertové, která se celému projektu věnovala ve svém volném čase, aby se ještě před Vánoci mohlo včetně osvětlení používat. Významnou zásluhu na celém projektu a realizaci měla především MČ Praha 5, která přispěla největší sumou. Díky firmám Conseq a J&T REAL ESTATE jsme mohli dokončit realizaci vlastního hřiště.

Chyběly nám ale ještě finance na zbytek zemních úprav, osvětlení a oplocení. Za účelem jejich získání jsme vyhlásili mezi členy RC Tatra Smíchov sbírku. Suma finančních prostředků, která přišla na transparentní účet, předčila naše očekávání a potřebnou částku přesáhla. Je to pro nás radostný důkaz o silné vazbě mezi klubem a jeho členy. Všem, kteří příspěvek na transparentní účet zaslali, mnohokrát děkujeme. Velmi si toho vážíme.

Veškeré prostředky jsme využili. Díky nim se zrealizovalo nejen hřiště s osvětlením a oplocením, ale zbylé prostředky posloužily také na zajištění osvětlení vstupu dolního hřiště, na zajištění osvětlení na horním hřišti u brány a u buněk a na nákup kartáče na údržbu nového hřiště.

Velké poděkování patří bratrům Hokejkám (Petr a Pavel Hocke), kteří zajistili osvětlení a sponzorsky věnovali svou práci a čas při jeho realizaci, Lukáši Jágrovi za veškeré přípravné zemní práce a rychlost při jejich realizaci, Michalu Bagru Rýdlovi za sponzorský dar v podobě oplocení, společnosti Sport-technik Bohemia s.r.o., která realizovala vlastní povrch a vyšla nám vstříc v termínu a rychlosti realizace, Janu Pumovi Olbrichovi za rychlejší zajištění dodávky sloupů osvětlení a všem brigádníkům z řad členů a trenérů RC Tatra Smíchov, kteří pomohli s osazením oplocení a natažením ochranných sítí kolem hřiště.

Doufáme, že všechny kategorie budou tuto novou plochu využívat co nejdříve a že se všichni potkáme brzo zase u sportu!

Děkujeme Vám všem! Tatrováci postavili umělku! Tatra rodina, společně!

Váš Výkonný výbor

18. 6. 2021
 • SBP-sportovní den 18. 6. 2021  7:30 - 12:30 RC Tatra Smíchov, Podbělohorská, 150 00 Praha, Česko
  Více podrobností
19. 6. 2021
 • MUŽI Praga x Tatra - zápas o 1.místo!! 19. 6. 2021 Rugby Club Praga Praha z.s., U Elektry, 190 00 Praha 9, Česko
  Více podrobností
 • Barbariens - trénink - horní hřiště 19. 6. 2021  10:00 - 12:00 RC Tatra Smíchov - horní hřiště
  Více podrobností
 • ženy U18 soustředění horní hřiště 19. 6. 2021  13:00 - 20:00 RC tatra smíchov, běžecká
  Více podrobností
20. 6. 2021
 • U18 - Turnaj 7´- hlavní hřiště 20. 6. 2021  10:00 - 14:00 RC Tatra Smíchov, Podbělohorská, 150 00 Praha, Česko
  Více podrobností
21. 6. 2021
 • Chrániče na zuby na míru - objednání/otisky - hlavní hřiště 21. 6. 2021  17:30 - 19:00 RC Tatra Smíchov, Podbělohorská, 150 00 Praha, Česko
  Více podrobností

Praktické informace