Mistrovství České republiky 7s 2024

Jubilejní 20. ročník mistrovství České republiky mužů v sedmičkovém ragby – sportovní disciplíně, která se letos již potřetí objeví na programu olympijských her. Dvoudenní program proběhne na hřišti RC Slavia Praha.

Tým RC Tatra Smíchov bude obhajovat svoje loňské prvenství. Tatra na turnaji v Olomouci loni nepoznala porážku a získala svůj sedmý titul ze sedmiček, čímž se stala historicky nejúspěšnějším klubem v tuzemských soutěžích. Druhá je Praga se šesti tituly.
(www.rugbytatra.com/aktuality/zlato-ze-sedmicek-je-nase)

V rozvojové části turnaje (utkání jsou označena „R“) startuje tým Tatra U23.
Vstup je po celou dobu konání turnaje volný.

Nominace Tatra „A“
Marek Šimák
⁠Nicholas Hoyer
⁠Karel Šampalík
⁠Kryštof Berounský
⁠Dominik Haderer
⁠Karel Kajta
Čestmír Řanda
Adam Košata
Miloš Vrána
Martin Černohorský
⁠Maxim Aschenbrenner
Antonín Vobr
Adam Koblic

Nominace Tatra U23
Tadeáš Lauterkranz
Denis Palcr
Tomáš Haderer
David Jonáš
Pavel Vobr
⁠Martin Matouš
⁠Maxmilián Vitouš
Václav Flégl
Adam Linhart
Sasha Mortkowitz
Dmitry Khomutov
⁠Teodor Zábranský
⁠Nicolaas Uys

 

Časový rozpis

SOBOTA 29. 6. 2024
Číslo Skupina Výkop Tým A Tým B Výsledek
M1 B 10:00 RC Slavia Praha RC Bystrc
M2 B 10:22 RC Sparta Praha RK Petrovice
R1 A 10:44 RC Havířov Ragby Olymp
R2 A 11:06 RC Olomouc TJ Sokol Mariánské Hory
M3 A 11:28 RC Tatra Smíchov RC Mountfield Říčany
M4 A 11:50 RC Praga Praha RC Přelouč
přestávka 30 minut
R3 A 12:42 RC Havířov TJ Sokol Mariánské Hory
R4 A 13:04 RC Olomouc RC Tatra Smíchov U23
M5 B 13:26 RC Slavia Praha RK Petrovice
M6 B 13:48 RC Sparta Praha RC Bystrc
M7 A 14:10 RC Tatra Smíchov RC Přelouč
M8 A 14:32 RC Praga Praha RC Mountfield Říčany
R5 A 14:54 RC Tatra Smíchov U23 TJ Sokol Mariánské Hory
R6 A 15:16 RC Olomouc Ragby Olymp
M9 B 15:38 RK Petrovice RC Bystrc
M10 B 16:00 RC Slavia Praha RC Sparta Praha
M11 A 16:22 RC Přelouč RC Mountfield Říčany
M12 A 16:44 RC Tatra Smíchov RC Praga Praha
R7 A 17:06 RC Havířov RC Tatra Smíchov U23
NEDĚLE 30. 6. 2024
R8 A 10:00 TJ Sokol Mariánské Hory Ragby Olymp
M13 SF umístění 10:22 3. skupina A 4. skupina B
M14 SF umístění 10:44 3. skupina B 4. skupina A
R9 A 11:06 RC Havířov RC Olomouc
R10 A 11:28 RC Tatra Smíchov U23 Ragby Olymp
M15 SF Cup 11:50 Vítěz skupina A 2. skupina B
M16 SF Cup 12:12 Vítěz skupina B 2. skupina A
přestávka 30 minut
R11 Bronz 13:04 3. v tabulce 4. v tabulce
R12 Finále 13:26 1. v tabulce 2. v tabulce
M17 o 7. místo 13:48 Poražený M13 Poražený M14
M18 o 5. místo 14:10 Vítěz M13 Vítěz M14
M19 o 3. místo 14:32 Poražený M15 Poražený M16
M20 Finále 15:00 Vítěz M15 Vítěz M16

 

 

14. 7. 2024
  • MUŽI 7´- Repre RE TROPHY - Budapešť 13. 7. 2024 - 14. 7. 2024 |  Budapešť, Maďarsko
    Více podrobností
15. 7. 2024
  • Příměstský tábor - III.turnus 15. 7. 2024 - 19. 7. 2024 |  RC Tatra Smíchov, Podbělohorská, 150 00 Praha, Česko
    Více podrobností
16. 7. 2024
  • Příměstský tábor - III.turnus 15. 7. 2024 - 19. 7. 2024 |  RC Tatra Smíchov, Podbělohorská, 150 00 Praha, Česko
    Více podrobností
  • Vojta Mára - ukázka ragby - Hraj si! 16. 7. 2024 RC Tatra Smíchov, Podbělohorská, 150 00 Praha, Česko
    Více podrobností
17. 7. 2024
  • Příměstský tábor - III.turnus 15. 7. 2024 - 19. 7. 2024 |  RC Tatra Smíchov, Podbělohorská, 150 00 Praha, Česko
    Více podrobností
18. 7. 2024
  • Příměstský tábor - III.turnus 15. 7. 2024 - 19. 7. 2024 |  RC Tatra Smíchov, Podbělohorská, 150 00 Praha, Česko
    Více podrobností
19. 7. 2024
  • Příměstský tábor - III.turnus 15. 7. 2024 - 19. 7. 2024 |  RC Tatra Smíchov, Podbělohorská, 150 00 Praha, Česko
    Více podrobností

Praktické informace