Partneři

 •  

  FCC

  Firma FCC byla založena v roce 1988 v Rakousku a v relativně krátkém období se stala jednou z nejvýznamnějších evropských firem, zabývajících se nakládáním s odpady a poskytováním komunálních služeb. V České republice působí od roku 1992 a dnes je největší a nejperspektivnější firmou v odpadovém hospodářství. Firmy skupiny FCC v České republice obsluhují téměř 1,2 milionu obyvatel a nabízejí komplexní paletu služeb pro obce, podniky a živnostníky. Součástí nabídky služeb je zpracování druhotných surovin, provoz solidifikační jednotky a biodegradačních ploch. FCC Environment zajišťuje sanaci starých ekologických zátěží, projektuje, staví a rekultivuje vlastní skládky. Všechny firmy skupiny FCC v České republice nabízejí zájemcům zajištění využití nebo odstranění odpadů.

  www.fcc-group.eu

 •  

  Conseq

  Conseq Investment Management je již několik let pevnou součástí českého kapitálového trhu a v posledních letech úspěšně proniká i na polský a slovenský trh.
  V současné době má skupina Conseq přes 200 zaměstnanců a stará se o aktiva v objemu více než 108 mld. Kč pro cca 500 000 klientů (údaje platné k 30.06.2022).

  www.conseq.cz

 •  

  Jeep

  Na nákup ve městě nebo na víkend do hor, vůz Jeep je vždy spolehlivým společníkem. Moderní technologie, výkon a pohodlí v jakémkoliv prostředí.

  www.jeep.cz

 •  

  Warehouse #1

  Warehouse #1 je maloobchodní prodejnou společnosti Ultra Premium Brands, jejíž kořeny sahají zpět do roku 1993. Dva přátelé a současní partneři v této společnosti, Jakub Janeček a Jiří Rabel cítili po přestěhování kanceláří a příručního skladu do nových prostor v pražském Karlíně potřebu otevřít maloobchodní prodejnu. Tento záměr se stal skutečností ještě téhož roku v prosinci 2011.

  www.warehouse1.cz

 •  

  Pohl

  Základy společnosti POHL cz byly položeny v roce 1990. Na počátku svého působení na trhu stavebních prací se firma soustředila na realizace a rekonstrukce podzemních staveb v Praze a blízkém okolí. V rámci svého rozvoje pak postupně rozšířila svou územní i odbornou působnost, takže je v současné době schopna zajistit realizace i rozsáhlých staveb ve všech regionech České republiky.

  www.pohl.cz

 •  

  Effectix

  Všichni jsme profesionálové. Každý člen má v týmu pevné místo. Online marketing milujeme. Především mu však rozumíme. Disponujeme rozsáhlými znalostmi i oficiálními certifikáty. A při práci pro vás je neváháme použít!

  www.effectix.com

 •  

  Fetters

  Profesionální řízení stavebních projektů.

  www.fetters.cz

 •  

  Sport-Technik Bohemia

  Specialitou společnosti jsou tenisové kurty s klasickými antukovými nebo umělými hracími povrchy. Dále to je široký sortiment umělých hracích povrchů pro venkovní i vnitřní použití v mnoha barevných provedeních a v modifikacích pro různé druhy sportů.

  www.sport-technik.cz

 •  

  Kolektory Praha, a.s.

  Společnost Kolektory Praha, a. s. zajišťuje správu a provoz kolektorové sítě v hlavním městě Praze.

  www.kolektory.cz

 •  

  NOWACO

  NOWACO v České republice zaujímá vedoucí roli v distribuci mražených, chlazených a čerstvých potravin. Ze dvou distribučních dep vyjíždí i do těch nejodlehlejších koutů republiky 6 týdně 200 distribučních vozů denně, které našim zákazníkůmpřepraví na 800 tun výrobků. Vlastní továrna v Opavě vyprodukuje denně tuny výrobků od bramborových kroket, přes sortiment hotových jídel a zeleninových směsí, až po oblíbené zmrzliny vlastní značky PRIMA.

  www.bidfood.cz
  www.nowaco.cz

 •  

  J&T SPORTTEAM o.s.

  Posláním J&T SPORTTEAM je zabezpečení a rozvoj jednotlivých druhů rekreačního a výkonnostního sportu pro členy sdružení, podpora rekreačního,výkonnostního a vrcholového sportu formou sponzoringunebo daru, podpora sportu dětí a mládežea také hendikepovaných sportovců, zastupovánía podpora jiných právních subjektů při realizaci sponzoringuv oblasti sportu.

  www.jtbank.cz

 •  

  Generali Česká pojišťovna

  Miliony klientů si vybraly Generali Českou pojišťovnu a spoléhají na ni. Spravuje téměř 7,5 milionů smluv, které zajistí rozsáhlou pojistnou ochranu v případě nepříznivých životních situací.

  www.generaliceska.cz

 •  

  ECLC Investment Ltd.

 •  

  J&T Real Estate

  Tvoříme vize a nadčasové hodnoty obdivované po generace. Navrhujeme prémiové projekty na míru lokalitě. Naše stavby mají promyšlená architektonická řešení, která přinášejí do okolního prostředí nový pohled a zvyšují kvalitu života. Tím posouváme návrhy a realizaci nad rámec moderního designu a kvalitního provedení. Naším cílem je tvořit nové prostředí pro lepší život. Pro život budoucnosti.

  www.jtre.cz

 •  

  Městská část Praha 5

  Partner projektů: Sportovní příprava dětí a mládeže RC Tatra Smíchov, Sport –, Údržba travnaté plochy a areálu.

  Spolupořadatel při akcích: mezinárodní utkání, Školní liga ragby, ČR vs New Zealand Ambassador’s XV, Prague Youth Rugby Festival.

  www.praha5.cz

   

 •  

  Svijany

  Český rodinný pivovar, založený 1564.

  www.pivovarsvijany.cz

 •  

  Stěhování Podrazil

  Nabízíme profesionální stěhovací služby a autodopravu, které díky bohatým zkušenostem a modernímu vozovému parku spolehlivě vyřeší každý problém s přemístěním nákladu v Praze i celé Evropě.

  www.podrazil.cz

   

 •  

  Eden Park

  Eden Park – luxusní francouzská módní značka, která si zakládá na kvalitě svých výrobků a dohlíží na i ty nejmenší detaily. Oblečení a doplňky jsou v rugby stylu francouzských týmů. Ikonický růžový motýlek Eden Parku byl inspirován maskotem ragbyového týmu zakladatelů této značky – růžovým panterem. Značka byla založena v roce 1987.

  Prodejna Eden Park se nachází v pražském Palladiu.

   

 •  

  GlobalAuto

  Společnost Global Auto je na trhu již od roku 2009. Díky více než desetiletým zkušenostem s prodejem vozů dokážeme zákazníkům vždy poradit, co je pro ně nejlepší, ať už se jedná o praktickou stránku věci anebo o touhu dělat si radost. Navíc garantujeme původ vozu v České republice. Pomůžeme například se zajištěním financování vozu, ale i s jeho přihlášením.

  www.globalauto.cz

 •  

  D. I. SEVEN

  Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN se již od roku 1995 zabývá službami v bezpečnostní a úklidové sféře. Bezpečnostní služby i úklidové práce poskytujeme našim klientům ve všech oblastech České republiky. Naše agentura je rovněž držitelem Osvědčení o registraci v souladu s požadavky Registračního řádu CI a Aplikační směrnice ČAP P 102 a Osvědčení podnikatele vydané Národním bezpečnostním úřadem České republiky.

  www.diseven.cz

 •  

  PKF APOGEO

  Skupina PKF APOGEO je česká poradenská skupina s mezinárodním přesahem v rámci členství v poradenské síti PKF Global. Tuto síť tvoří více než 400 kanceláří poskytující komplexní poradenské služby ve 150 zemích. Na českém trhu působí PKF APOGEO od roku 2001.

  Poskytujeme komplexní služby v oblasti transakčního poradenství, oceňování, daňového a účetního poradenství, mzdové agendy a HR, auditu, Special Services, správy rodinného majetku a zakládání a správy firem. Poskytujeme možnosti digitalizace a automatizace.

  www.pkfapogeo.cz

   

 •  

  Sebre

  Rozvíjíme, navrhujeme, stavíme, vyrábíme, čepujeme, promítáme, hrajeme, vaříme a s pokorou ctíme tradici, přírodu i řemeslo ve všech oblastech našeho zájmu.

  Vše, co děláme, děláme s ohledem na podstatu a opravdovost.

  www.sebre.cz

 •  

  Helios

  Podnikové informační systémy HELIOS pokrývají potřeby firem všech velikostí v nejrůznějších oblastech podnikání a veřejné správy.

  www.helios.eu

 •  

  ČEPS

  Společnost ČEPS je provozovatelem přenosové soustavy ČR. Zajišťujeme bezpečný a spolehlivý provoz a rozvoj elektroenergetické přenosové soustavy v rámci propojených evropských soustav.

  www.ceps.cz

 •  

  CHRIŠTOF, spol. s r.o.

  Společnost CHRIŠTOF je prádelenská společnost zabývající se především komplexním servisem a pronájmem prádla. Komplexní servis a pronájem prádla využívají zdravotnické organizace (nemocnice, soukromé kliniky, rehabilitační centra, dialyzační střediska), ubytovací zařízení (hotely, penziony) a organizace z oblasti sociálních služeb (domovy pro seniory, domovy s pečovatelskou službou) apod.

  www.christof.cz

 •  

  Dr.Max

  S více než 460 pobočkami, které představují cca 15 % všech tuzemských veřejných lékáren, jsou lékárny Dr.Max největší lékárenskou sítí v ČR. Dr.Max je nejen značka lékáren a lékárenského e-shopu, ale i produktů vlastní značky vyráběných sesterskou společností Dr.Max Pharma.

  www.drmax.cz

 •  

  MyQ, spol. s r.o

  MyQ, spol. s r.o. od roku 2001 jako jedna z divizí firmy JANUS spol. s r.o. začala vyvíjet vlastní řešení zabezpečeného tisku, které od roku 2007 nese název MyQ. Po letech pod záštitou mateřské firmy, se 1. července 2014 osamostatnila a dál rosteme. Produkty společnosti MyQ jsou distribuovany prostřednictvím sítě obchodních partnerů ve více než 80 zemích světa a rychle si nachází příznivce mezi firmami, školami i státními institucemi.

  www.myq-free.cz

 •  

  Felix a spol. – advokátní kancelář

  Felix a spol. je advokátní kancelář s třicetiletou tradicí, s podrobnou znalostí českého právního prostředí a s mezinárodním dosahem. Jako aktivní člen mezinárodních sítí advokátních kanceláří Legalink a INBLF s celosvětovou působností a NOMOS působící především v EU disponujeme účinným systémem mezinárodní odborné spolupráce, který nám umožňuje poskytovat kvalitní a nákladově efektivní právní služby i v kauzách s mezinárodním prvkem.

  www.akf.cz

 •  

  JRD

  Nestavíme jen byty. Vytváříme lidem skutečné domovy, příjemné pro život. A věříme jim natolik, že v nich bydlí nejen naši klienti, jejichž spokojenost je pro nás na prvním místě, ale i my sami.

  www.jrd.cz

 •  

  Nadace O2

  Nadace O2 zřízená společností O2 Czech Republic a.s. patřila v době založení mezi první svého druhu v České republice.

  Nadace přispívá k rozvoji vzdělanosti na všech úrovních a podporuje rozvoj a ochranu prostředí a komunit, ve kterých žijeme. Přinášíme komunikační technologie opravdu každému – tedy i lidem, pro které by jinak třeba byly nedostupné.

  www.nadaceo2.cz

 •  

  ČERVINKA-ROLETY

  Sdružení Červinka-Rolety-Žižkov vyrábí, montuje a opravuje jak klasické rolety z vlnitého plechu, tak i ocelové mřížové rolety.

  www.cervinka-rolety.eu

 •  

  Canterbury

  Canterbury je tradiční značka ragbyového vybavení. Výrobky s logem se třemi kiwi jsou charakteristické kvalitou provedení, promyšlenou funkčností a zajímavým designem.

  Značku Canterbury se znakem RC Tatra Smíchov i bez něj si můžete prohlédnout a objednat v e-shopu Rugby Tackle Store nebo přímo v krámku na našem hřišti.

  www.rugbytackle.cz/tatra-smichov/

 •  

  Petra Hýsková – advokátní kancelář

  Naše kancelář je připravena vždy pro Vás navrhnout komplexní řešení na míru dle Vašeho požadavku a při zohlednění specifik daného případu. Jako advokátní kancelář poskytujeme právní služby v souladu se zákonem č. 85/1996 Sb., o advokacii, ve znění pozdějších předpisů, a to především v oblasti obchodního a občanského práva, se zaměřením na právo insolvenční a exekuční.

  www.akhyskova.cz

 •  

  Magistrát hl. m. Prahy

  Partner pro rok 2023 v oblastech Sportovní akce (mezinárodní utkání ČR vs New Zealand Ambassador’s, PYRF), Stroje a sportovní potřeby, Provoz sportovního zařízení.

  www.praha.eu

 •  

  Fyzio všem

  FyzioVšem je mladá dynamická společnost sídlící v srdci Prahy ve Vodičkově ulici. Naše ambulantní zařízení se specializuje na rehabilitační lékařství, fyzioterapii a zdravý pohyb. Pomocí pohybové medicíny a moderního vybavení se zaměřujeme na diagnostiku, prevenci a léčbu pohybového aparátu.

  Kromě vyšetření a ošetření rehabilitačním lékařem a fyzioterapie poskytujeme také psychoterapii, jógu pod vedením fyzioterapeutů (individuální i skupinové lekce), přístrojovou terapii (Laser a TrTherapy), nebo například suchou uhličitou koupel.

  Pečujeme o klienty všech věkových kategorií, věnujeme se problémům pohybového aparátu (ať mají somatický nebo psychosomatický původ) i jejich prevenci, sportovní fyzioterapii, některým gynekologickým problémům a těhotným ženám.

  www.fyziovsem.cz

 •  

  Český catering

  Nesvazujeme vás ani sebe žádnými přednastavenými balíčky služeb. Catering navrhujeme vždy na míru s ohledem na vaše představy.

  Přijedeme kamkoli. Na louku, statek, zahradu i zámek. Vaříme přímo na místě a ladíme výzdobu podle stylu události. Připravíme akci jakékoliv velikosti a nebojíme se ani velkých prestižních akcí, jako jsou například Ceny české filmové kritiky, večírky a konference společností a slavnostní otevření podniků.

  www.ceskycatering.cz

 •  

  Městská část Praha 17

  Městská část Praha 17 byla v roce 2020 partnerem projektu: Sport – Praha bez předsudků 2020.

  www.repy.cz

 •  

  Městská část Praha 6

  Partner projektu Sportovní příprava dětí a mládeže RC Tatra Smíchov, z.s. v roce 2022.

  www.praha6.cz

 •  

  Anděl restaurant

  V klidném vnitrobloku si posedíte na velkorysé zahrádce s kapacitou kolem 250 hostů. Dvůr je v létě rozšířený ještě o otevřenou zimní zahradu, která poskytuje posezení u menších stolků mezi zavěšenými květinami pro další stovku návštěvníků.

  www.restauraceandel.cz

   

22. 7. 2024
 • Příměstský tábor - IV.turnus 22. 7. 2024 - 26. 7. 2024 |  RC Tatra Smíchov, Podbělohorská, 150 00 Praha, Česko
  Více podrobností
23. 7. 2024
 • Příměstský tábor - IV.turnus 22. 7. 2024 - 26. 7. 2024 |  RC Tatra Smíchov, Podbělohorská, 150 00 Praha, Česko
  Více podrobností
24. 7. 2024
 • Příměstský tábor - IV.turnus 22. 7. 2024 - 26. 7. 2024 |  RC Tatra Smíchov, Podbělohorská, 150 00 Praha, Česko
  Více podrobností
25. 7. 2024
 • Příměstský tábor - IV.turnus 22. 7. 2024 - 26. 7. 2024 |  RC Tatra Smíchov, Podbělohorská, 150 00 Praha, Česko
  Více podrobností
26. 7. 2024
 • Příměstský tábor - IV.turnus 22. 7. 2024 - 26. 7. 2024 |  RC Tatra Smíchov, Podbělohorská, 150 00 Praha, Česko
  Více podrobností
 • Australský fotbal horní hřiště 26. 7. 2024 | 19:00 - 20:30
  Více podrobností

Praktické informace