Partneři

 •  

  Firma FCC

  Firma FCC byla založena v roce 1988 v Rakousku a v relativně krátkém období se stala jednou z nejvýznamnějších evropských firem, zabývajících se nakládáním s odpady a poskytováním komunálních služeb. V České republice působí od roku 1992 a dnes je největší a nejperspektivnější firmou v odpadovém hospodářství. Firmy skupiny FCC v České republice obsluhují téměř 1,2 milionu obyvatel a nabízejí komplexní paletu služeb pro obce, podniky a živnostníky. Součástí nabídky služeb je zpracování druhotných surovin, provoz solidifikační jednotky a biodegradačních ploch. FCC Environment zajišťuje sanaci starých ekologických zátěží, projektuje, staví a rekultivuje vlastní skládky. Všechny firmy skupiny FCC v České republice nabízejí zájemcům zajištění využití nebo odstranění odpadů.

 •  

  Generali CEE Holding B.V

  Pojišťovna Generali je součástí skupiny Generali, jednoho z největších světových pojistitelů s předepsaným pojistným přesahujícím 74 miliard eur (v roce 2015). Se 76 tisíci zaměstnanci po celém světě a se 72 miliony klientů ve více než 60 zemích zaujímá skupina Generali vedoucí postavení na trzích západní Evropy. Stále významnější pozici získává v Asii a také v regionu střední a východní Evropy. V 10 zemích tohoto regionu je skupina Generali jedním z předních poskytovatelů pojištění prostřednictvím holdingové společnosti Generali CEE Holding. Pojišťovna Generali patří s tržním podílem 7,2 % (k 31. 12. 2014 dle metodiky ČAP) mezi největší české pojišťovny. Individuální přístup, kvalitní pojistné produkty životního i neživotního pojištění připravené na základě potřeb klientů a špičkový servis jsou pro pojišťovnu Generali samozřejmostí. Široký pojistný program, zahrnující pojištění osob, majetku, odpovědnosti, motorových vozidel i průmyslových a podnikatelských rizik je poskytován prostřednictvím vlastních spolupracovníků i řady renomovaných makléřských společností. Pojišťovna Generali je hustotou sítě svých zastoupení dostupná na celém území České republiky. Generali je jedinou pojišťovnou v ČR s cerifikací ISO 9001:2008

 •  

  Chorus Asset Management

  Investiční a poradenská společnost.

 •  

  Warehouse #1

  Warehouse #1 je maloobchodní prodejnou společnosti Ultra Premium Brands, jejíž kořeny sahají zpět do roku 1993. Dva přátelé a současní partneři v této společnosti, Jakub Janeček a Jiří Rabel cítili po přestěhování kanceláří a příručního skladu do nových prostor v pražském Karlíně potřebu otevřít maloobchodní prodejnu. Tento záměr se stal skutečností ještě téhož roku v prosinci 2011. „Jsme poměrně normální kluci, kteří mají rádi kvalitu a tu, převážně tekutou, jsme soustředili v našem obchodě.

 •  

  Staropramen

  Společnost Pivovary Staropramen je již více než 140 let významným potravinářským výrobcem a jako taková má vůči svému okolí rovněž určitý závazek a odpovědnost. Koncept společenské odpovědnosti zahrnuje veškeré aktivity naší společnosti v oblastech, které definují 4 základní pilíře: životní prostředí, zodpovědný výrobce, vztahy s komunitami, zodpovědný zaměstnavatel.

 •  

  ECLC Investment LTD

  Investiční a poradenská společnost.

 •  

  Helios Asseco Solutions, a.s.

  Asseco Solutions, a.s., je největším producentem podnikových informačních systémů na českém a slovenském trhu. Softwarové aplikace z jeho produkce jsou distribuovány i na dalších trzích v rámci střední Evropy. Společnost se zabývá nejen vývojem, ale také implementací a podporou specializovaných systémů pro organizace všech velikostí v nejrůznějších oblastech jejich působení.

 •  

  OS-KOM

  OS-KOM Ve 26 roce působení na trhu jsme se stali partnery RC Tatra Smíchov. Dodáváme dělené průchodky až do IP 65 a stínící komponenty, rádiová dálková ovládání a ovládání. Nabízíme měřicí a časová relé, polovodičové stykače, bezpečnostní moduly a relé, kroužkové sběrače, pružinové a motorové navíjecí kabelové bubny, průmyslové konektory, kabelové vlečky a napájecí troleje.

 •  

  TiV Svět bez dluhů

  TiV Svět bez dluhů Problém pohledávek se v dnešnídobě týká více či méně každéhopodnikatelského subjektu. A vzhledem k tomu, že neřešené pohledávky se mohou postupem časustát zdrojem velkých problémů a ne jednu společnostjiž stály vlastní existenci, je moudrým krokem včasvyhledat profesionální pomoc. Dosavadní praxe potvrdila,že naše úsilí, tedy práce specializované společnosti,je mnohem efektivnější než sebelépe míněnásnaha vašich interních oddělení jejichž prioritoujsou jiné úkoly. Při naší činnosti postupujeme vždyv souladu s platným právním řádem ČR a respektujemepravidla obchodního tajemství a etické základyv podnikání.

 •  

  D. I. SEVEN

  Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN se již od roku 1995 zabývá službami vbezpečnostní a úklidové sféře. Bezpečnostní službyi úklidové práce poskytujeme našim klientům vevšech oblastech České Republiky. Naše agentura je rovněž držitelem Osvědčení oregistraci v souladu s požadavky Registračního řáduCI a Aplikační směrnice ČAP P 102 a Osvědčení podnikatelevydané Národním bezpečnostním úřademČeské republiky.

 •  

  J&T SPORTTEAM o.s.

  Poslání J&T SPORTTEAM o.s.: zabezpečení a rozvoj jednotlivých druhů rekreačního a výkonnostního sportu pro členy sdružení, podpora rekreačního,výkonnostního a vrcholového sportu formou sponzoringunebo daru, podpora sportu dětí a mládežea také hendikepovaných sportovců, zastupovánía podpora jiných právních subjektů při realizaci sponzoringuv oblasti sportu.

 •  

  Magistrát hl.m. Praha

  Magistrát hl.m. Praha Partner projektů: Modernizace a rekonstrukce sportoviště, turnaj dětí a mládeže Prague Youth Rugby Festival a utkání New Zealand Ambassador’s XV.

 •  

  Městská část Praha 5

  Městská část Praha 5 Partner projektů :  Sportovní příprava dětí a mládeže RC Tatra Smíchov, Sport –, Údržba travnaté plochy a areálu, Spolupořadatel při akcích: Školní liga ragby, ČR vs New Zealand Ambassador´s XV., Prague Youth Rugby Festival.

 •  

  Městská část Praha 6

  Městská část Praha 6 Partner projektu v roce 2017: –

 •  

  Petra Hýsková advokátní kancelář

  www.akhyskova.cz
  Naše kancelář je připravena vždy pro Vás navrhnout komplexní řešení na míru dle Vašeho požadavku a při zohlednění specifik daného případu.
  „Tvoříme tým, jehož cílem není meta vyznamenání, ale pocit z dobře odvedené práce.”

 •  

  Městská část Praha 17

  Městská část Praha 17 Partnerem projektu v roce 2017: Sport – Praha bez předsudků 2017

 •  

  NOWACO

  NOWACO v České republice zaujímá vedoucíroli v distribuci mražených, chlazenýcha čerstvých potravin. Ze dvou distribučních dep vyjíždíi do těch nejodlehlejších koutů republiky 6x týdně200 distribučních vozů denně, které našim zákazníkůmpřepraví na 800 tun výrobků. Vlastní továrnav Opavě vyprodukuje denně tuny výrobků od bramborovýchkroket, přes sortiment hotových jídela zeleninových směsí, až po oblíbené zmrzliny vlastníznačky PRIMA.

 •  

  Sport bez předsudků

  Sportovně společenský projekt prevence kriminality a patologických jevů. Projekt Sport bez předsudků již šest let aktivně pracuje sdětmi ze základních škol přímo na sportovištích, ale imimo ně. SBP se pomocí sportu snaží pozitivně ovlivňovatmladou generaci.Aktivně se zaměřujeme na preventivní činnost, vytvořenínových mimoškolních soutěží a popularizacisportu.

 •  

  Kolektory Praha, a.s.

  Kolektory Praha, a.s. je partnerem projektu „Sportovní činnost dětí a mládeže” a přispívá  na sportovní vybavení, dopravu na turnaje a utkání a pronájem tělocvičen v zimní přípravě.

 •  

  BRESTO s.r.o.

  BRESTO s.r.o. Restaurace Bresto je zaměřena na autentickou italskou kuchyni. Pracuje pouze s prvotřídními surovinami, které dováží přímo ze srdce samotné Itálie. Přijďte ochutnat některou z jejich specialit od legendárního „Bavette steaku“ až po exotické ryby. Rybí speciality pro Vás vybírají dle aktuální sezóny, tak abyste měli vždy tu nejčerstvější rybu. Jejich zkušený personál Vás rád seznámí s aktuální nabídkou a doporučí Vám vhodný pokrm včetně kombinace se zajímavými víny.

 •  

  MyQ, spol. s r.o

  MyQ, spol. s r.o. od roku 2001 jako jedna z divizí firmy JANUS spol. s r.o. začala vyvíjet vlastní řešení zabezpečeného tisku, které od roku 2007 nese název MyQ. Po letech pod záštitou mateřské firmy, se 1. července 2014 osamostatnila a dál rosteme. Produkty společnosti MyQ jsou distribuovany prostřednictvím sítě obchodních partnerů ve více než 80 zemích světa a rychle si nachází příznivce mezi firmami, školami i státními institucemi.

 •  

  Dermacol

  Původní česká značka Dermacol už víc než půl století zdokonaluje pleť a pečuje o krásu žen. Jeden z prvních krycích make-upů na světě vznikl v české laboratoři Dermacol. Už v šedesátých letech ho používaly hollywoodské hvězdy a Dermacol je i po padesáti letech synonymem pro dokonalý make-up nejen v České republice, ale po celém světě.

 •  

  ČERVINKA-ROLETY

  ČERVINKA-ROLETY Sdružení Červinka-Rolety-Žižkov vyrábí, montuje a opravuje klasické rolety z vlnitého plechu, tak i ocelové mřížové rolety.

 •  

  PRK Partners

  PRK Partners je přední advokátní kanceláří a nositelem nejvýznamnějších mezinárodních i lokálních ocenění (Chambers Europe Awards for Excellence, Právnická firma roku v ČR v několika letech po sobě a další). Společnost, dříve pod názvem Procházka Randl Kubr, působí na trhu přes dvacet let, během nichž vyrostla v právní firmu poskytující komplexní právní poradenství prostřednictvím svých kanceláří v Praze, Bratislavě a Ostravě.

 •  

  PNEU PROCHÁZKA

  Garáž (Pneuservis) jsme otevřeli v únoru 1992 a tím to celé začalo. O pneumatikách jsme věděli málo, ale o věcech jako účetnictví, bankovnictví a obchodování už vůbec nic. Tehdy jsme ani nepředpokládali, že pneumatiky vůbec budeme prodávat. Tehdy byla praxe taková, že si lidi pneumatiky koupili v Barumce a do pneuservisu je jeli pouze namontovat. Během cca roku jsme si získali docela pěkný okruh klientely. Dodnes nevíme, jak se nám to podařilo, a jsme velice potěšeni, když se dnes bavíme se starými zákazníky, kteří k nám jezdí od začátku, a vzpomínáme na staré časy.

 •  

  CHRIŠTOF, spol. s r.o.

  CHRIŠTOF, spol. s r.o. Společnost CHRIŠTOF je prádelenská společnost zabývající se především komplexním servisem a pronájmem prádla. Komplexní servis a pronájem prádla využívají zdravotnické organizace (nemocnice, soukromé kliniky, rehabilitační centra, dialyzační střediska), ubytovací zařízení (hotely, penziony) a organizace z oblasti sociálních služeb (domovy pro seniory, domovy s pečovatelskou službou) apod.

 •  

  LUBSTAR, a.s.

  LUBSTAR, a.s. Na českém trhu s mazivy působí již více než dvacet let, pod značkou LUBSTAR pak od roku 2003. Sídlí v moderním areálu v Kralupech nad Vltavou, kde má pro své zákazníky největší skladové zásoby olejů a maziv Mobil v rámci celé střední Evropy. Specializuje se rovněž na značkové oleje OMV, TIGROL a HOUGHTON.

 •  

  České dráhy a.s.

  České dráhy a.s. jsou oficiálním dopravcem Rugby Clubu Tatra Smíchov a dopravují tak děti, mládež, týmy mužů a žen na turnaje, utkání, soustředění či přátelská utkání v ČR i do zahraničí.

 •  

  RAILREKLAM, spol. s r. o.

  Společnost RAILREKLAM, spol. s r. o. působí v oblasti venkovní reklamy od r. 1991. Její reklamní plochy pokrývají celou Českou republiku a jsou všude tam kde je železniční majetek. Jsou na nádražích, ve vlacích ČD na železničních mostech a další místech v okolí železnice.

 •  

  Leman Sport

  Prodejnu najdete na adrese Leman Sport, Branická 722/19, 147 00 Praha 4 – Braník.Na 100 m2 prodejní plochy najdete kompletní sortiment značek MOLTEN a ERREA, jejichž jsme výhradními dovozci do ČR, z ostatních značek nabízíme veškeré zboží a sportovní pomůcky vhodné a potřebné pro míčové hry a kolektivní sporty.Náš odborně školený personál Vám ochotně a dobře poradí při výběru zboží, v případě potřeby nebo momentální nedostupnosti zajistí doobjednání.

 • CzechTourism – Kudy z nudy

  Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Říjen 2019

Po Út St Čt So Ne
1
 • trénink Iuridica
2
 • trénink Olymp
 • trénink rugby touch
3
4
5
 • Tatra Barbariens trénink
 • Muži - Tatra:Sparta Top6
 • MUŽI Tatra x Sparta - Naděje
 • horní hřiště U19 - Tatra x Říčany
 • U16 - Tatra A x Dragon Brno
 • U16 - Tatra B x Sparta
6
7
 • trénink Olymp
8
 • U16 - Tatra A x Dragon Brno
 • trénink Iuridica
9
 • trénink Olymp
 • trénink rugby touch
 • NÁROĎÁK MUŽI + U20
 • trénink australský fotbal
10
 • ženy nároďák
11
12
 • U19 Dragon Brno:RC Tatra
 • Olymp turnaj
 • U16 RK Petrovice:RC Tatra Smíchov
 • Muži - Praga:Tatra Top6
 • Horní hřiště - Tatra Barbariens
13
 • U14 - Tatra A+B x Říčany A+B
14
 • trénink Olymp
 • trénínk australský fotbal
15
 • trénink Iuridica
16
 • trénink Olymp
 • trénink rugby touch
 • U20 - NÁROĎÁK
17
 • U20 - NÁROĎÁK
18
 • U20 - NÁROĎÁK
 • U16 - Tatra A x Slavia
19
 • Tatra Barbariens trénink
 • PYRF U10
 • U20 - NÁROĎÁK
20
 • ženy semifinále
21
 • trénink Olymp
 • trénink australský fotbal
22
 • trénink Iuridica
23
 • trénink Olymp
 • trénink rugby touch
24
 • Horní hřiště - ROZSVÍTÍME TATRU
25
26
 • Muži - semifinále play-off
 • Tatra Barbariens trénink
 • J&T akce
27
28
 • trénink Olymp
29
 • trénink Iuridica
30
 • trénink Olymp
 • trénink rugby touch
31

Praktické informace