Tréninky

Organizace tréninků

Účast na trénincích není v nejnižších kategoriích povinná, ale každá neúčast je pro hráče ztrátou. V každém případě je nutné se trenérovi omluvit. Podobně nikoho nevyloučíme za pozdní příchody, nicméně trénink narušují a dětem vštěpujeme, že je za ně potřeba se omluvit.

Při tréninku se snažíme věnovat maximální péči všem dětem, bez ohledu na jejich absolutní výkonnost. Z důvodu ideálního vývoje každého hráče bývá vhodné děti při tréninku rozdělit do skupin podle jejich dovedností. Činíme tak bez toho, abychom skupiny pojmenovávali podle výkonnosti. Přitom neustále sledujeme vývoj každého hráče.

Co s sebou?

Vhodná tréninková obuv a oblečení záleží na tom, zda se trénuje na hřišti, jinde venku nebo v tělocvičně. Vhodnou obuví na hřiště jsou tenisky a za vlhka turfy nebo kopačky. U dětí nejsou dovoleny kopačky s vyměnitelnými šrouby. Na sebe podle počasí trenky či tepláky, triko nebo mikinu, případně šusťáky, čepici rukavice. Oblečení vždy přizpůsobte počasí, protože ze hřiště se nenecháme vyhnat jen tak nějakou přeháňkou. Oblečení nesmí být opatřeno sponkami, přezkami, nekrytými zipy atp., které mohou být nebezpečné ostatním hráčům. Nezapomeňte láhev s pitím a chrániče na zuby.

Sportovní oblečení Errea

Díky spolupráci s firmou Leman sport, která je výhradním dovozcem oblečení značky Errea do České republiky, mají členové možnost nakupovat se značnou slevou (30 / 50 %). Heslo pro slevu zjistíte od trenéra. Prodejnu najdete na adrese Leman Sport, Branická 722/19, 147 00 Praha 4 – Braník. Kde je stále vystavena i nabídka oblečení s kobylkou.

Letní tréninky – na hřišti (duben, květen, červen, září, říjen)

Kalendář akcí a turnajů rok 2020 

Podzim 2020 – rozdělení hřišť a kategorií

Nic z 28. 2. 2021 na 7. 3. 2021.

Praktické informace