Foto a média

Logo RC Tatra Smíchov a grafický manuál (ZIP)

 

 

MČR 7s, 29.-30. 6. 2024, Martin Flousek, ČSRU

MČR 7s, 29.-30. 6. 2024, Miloš Březina

ČR-New Zealand Ambassador’s, 19. 6. 2024, Jan Čiverný

ČR-New Zealand Ambassador’s, 19. 6. 2024, Miloš Březina

ČR-New Zealand Ambassador’s, 19. 6. 2024, Martin Košata

ČR-New Zealand Ambassador’s, 19. 6. 2024, Martin Flousek, ČSRU

U18, MČR 7s, 8. 6. 2024, Martin Koťátko

U14, Tatra-Praga, 2. 6. 2024, Martin Koťátko

Extraliga ragby XV, Tatra-Vyškov, 1. 6. 2024, Martin Flousek

Extraliga ragby XV, Tatra-Praga, 25. 5. 2024, Martin Košata

Extraliga ragby XV, Tatra-Praga, 25. 5. 2024, Miloš Březina

U14, Praga-Tatra, 19. 5. 2024, Martin Koťátko

Extraliga ragby XV, Tatra-Sparta, 10. 5. 2024, Miloš Březina

Extraliga ragby XV, Říčany-Tatra, 27. 4. 2024, Miroslav Kuběna

Turnaj U6, 28. 4. 2024, Martin Magula

Extraliga ragby XV, Tatra-Praga, 19. 4. 2024, Miloš Březina

1. liga ragby, Slavia-Tatra U23, 12. 4. 2024, Miroslav Kuběna

PYRF U10, 4. 4. 2024, Martin Kladiva, Jan Plíčka

PYRF U10 1, 4. 4. 2024, Petr Kyslinger

PYRF U10 2, 4. 4. 2024, Petr Kyslinger

Extraliga ragby XV, Tatra-Vyškov, 2. 3. 2024, Martin Košata

Extraliga ragby XV, Tatra-Vyškov, 2. 3. 2024, Jiří Růžička

1. liga ragby, Tatra U23-Přelouč, 25. 2. 2024, Miroslav Kuběna

Extraliga ragby XV, Praga-Tatra, 24. 2. 2024, Filip Miček

1. liga ragby, Tatra U23-Zlín, 17. 2. 2024, Martin Flousek, ČSRU

Extraliga ragby XV, Tatra-Říčany, 17. 2. 2024, Martin Košata

Extraliga ragby XV, Tatra-Říčany, 17. 2. 2024, Martin Flousek, ČSRU

 

U16, turnaj 4nations, 18.-19. 11. 2023, Milan Malušek

Pohár ragby XV, Tatra-Slavia 19:10, 21. 10. 2023, Miloš Březina

Pohár ragby XV, Tatra-Sparta 8:17, 14. 10. 2023, Michal Vorlíček

U6-U8, turnaj v Rakovníku, 24. 9. 2023, Petr Branšovský

Tatra den, 8. 9. 2023, Jan Čiverný

Pohár ragby XV, Tatra-Praga 57:12, 1. 9. 2023, Miloš Březina

MČR muži ragby 7s, 1.-2. 7. 2023, Petr Flousek, ČSRU

Prague Rugby Sevens, 24.-25. 6. 2023, Jan Čiverný

Prague Rugby Sevens, 24.-25. 6. 2023, Jiří Růžička

ČR-New Zealand Ambassador’s, 21. 6. 2023, Martin Košata

ČR-New Zealand Ambassador’s, 21. 6. 2023, Jiří Růžička

ČR-New Zealand Ambassador’s, 21. 6. 2023, Jan Čiverný

New Zealand Ambassador’s na Hradě 2023, Jan Čiverný

New Zealand Ambassadors v Černínském paláci, 2023, Jan Čiverný

Tatra-Říčany, finále U16, 10. 6. 2023

Tatra Smíchov Legends-Czech Stars XV, 10. 6. 2023, Miloš Březina

Elitní série žen, 21. 5. 2023, poslední turnaj, Martin Flousek, ČSRU

Elitní série žen 21. 5. 2023 – 1, poslední turnaj, Miloš Březina

Elitní série žen 21. 5. 2023 – 2, poslední turnaj, Miloš Březina

Sparta-Tatra, ženy, 13. 5. 2023, Jiří Růžička

Tatra-Vyškov, 15. 4. 2023, Miloš Březina

Praga-Tatra, 1. 4. 2023, Martin Košata

Praga-Tatra, 1. 4. 2023, Jiří Růžička

Křest knihy, vyhlášení nejlepších hráčů, 27. 2. 2023, Jan Čiverný

Tatra-Slavia, 25. 2. 2023, Martin Flousek, ČSRU

Tatra-Slavia, 25. 2. 2023, Jiří Růžička

Posily pro A tým, 2023, Jan Čiverný

 

PYRF, 15. 10. 2022, Martin Flousek, ČSRU

Tatra den, 15. 9. 2022, Miloš Březina

Tatra den, 15. 9. 2022, Milan Malušek

Tatra-Sparta, 10. 9. 2022, Miloš Březina

Tatra-Sparta, 10. 9. 2022, Martin Košata

MČR rugby 7s, 18.-19. 6. 2022, Martin Flousek, ČSRU

Prague Rugby Sevens, 11. 6. 2022, Martin Flousek, ČSRU

Prague Rugby Sevens, 11. 6. 2022, Jan Čiverný

Říčany-Tatra, finále, 28. 5. 2022, Martin Košata

Říčany-Tatra, finále, 28. 5. 2022, Martin Flousek, ČSRU

Říčany-Tatra, finále, 28. 5. 2022, Jiří Růžička

Sparta-Tatra, 19. 5. 2022, Martin Flousek, ČSRU

Sparta-Tatra, 19. 5. 2022, Jiří Růžička

Praga-Tatra, 30. 4. 2022, Martin Flousek, ČSRU

Tatra-Slavia, 20. 4. 2022, Martin Flousek, ČSRU

Tatra-Sparta, 13. 4. 2022, Miloš Březina

Tatra-Sparta, 13. 4. 2022, Martin Košata

Tatra-Přelouč, 9. 4. 2022, Martin Košata

Elitní série žen, 20. 3. 2022, Miloš Březina

Tatra-Říčany, 19. 3. 2022, Martin Košata

Tatra-Říčany, 19. 3. 2022, Martin Flousek, ČSRU

 

Tatra-Dragon, 28. 10. 2021, Martin Košata

Tatra-Praga, 16. 10. 2021, Martin Košata

U12 PYRF, 10/2021, Petrovice

Tatra-Sparta, 11. 9. 2021, Miloš Březina

Tatra-Sparta, 11. 9. 2021, Martin Košata

Prague Rugby Sevens, 17. 7. 2021

Praga-Tatra, 19. 6. 2021, Jiří Růžička

 

Tatra-Vyškov, 3. 10. 2020, Martin Košata

Tatra-Přelouč, 12. 9. 2020, Miloš Březina

Tatra-Přelouč, 12. 9. 2020, Martin Košata

MČR ženy 7s, 6. 9. 2020 – 1, Miloš Březina

MČR ženy 7s, 6. 9. 2020 – 2, Miloš Březina

MČR ženy 7s, 6. 9. 2020, Martin Flousek, ČSRU

Tatra-Slavia, 22. 8. 2020, Miloš Březina

Tatra-Slavia, 22. 8. 2020, Martin Košata

MČR ragby 7s, 28. 6. 2020 – 1, Miloš Březina

MČR ragby 7s, 28. 6. 2020 – 2, Miloš Březina

Silvestrovský pochod kolem Berounky, 4. 1. 2020

 

Sparta-Tatra, finále, 9. 11. 2019 – 1, Miloš Březina

Sparta-Tatra, finále, 9. 11. 2019 – 2, Miloš Březina

Tatra-Sparta, 5. 10. 2019, Martin Košata

Soustředění Blaník, srpen 2019

Tatra-Praga, 31. 8. 2019, Miloš Březina

Sparta-Tatra, 29. 6. 2019, Miloš Březina

Sparta-Tatra, 29. 6. 2019, Martin Flousek, ČSRU

ČR-New Zealand Ambassador’s, 26. 6. 2019, Martin Košata

ČR-New Zealand Ambassador’s, 26. 6. 2019, Milan Malušek

ČR-New Zealand Ambassadors, 26. 6. 2019, martinkx

ČR-New Zealand Ambassador’s, 26. 6. 2019, Martin Flousek, ČSRU

Praga-Tatra, 1. 5. 2019, Miloš Březina

Čarodějnice na Tatře, 30. 6. 2019, Milan Malušek

Tatra-Říčany, 19. 4. 2019, Miloš Březina

Tatra-Říčany, 19. 4. 2019, Martin Košata

Sparta-Tatra, 13. 4. 2019, Miloš Březina

U8, 31. 3. 2019

U8 a U10, 23. 3. 2019, Zbuzany

Tatra-Zlín, 30. 3. 2019, Martin Košata

U6 a U8, Zbuzany, 12. 1. 2019

 

Tatra-Vyškov, finále, 10. 11. 2018, Martin Košata

Tatra-Dragon, 6. 10. 2018, Miloš Březina

Tatra-Dragon, 6. 10. 2018, Martin Košata

Sparta-Tatra, 3. 10. 2018, Miloš Březina

Říčany-Tatra, 22. 9. 2018, Martin Košata

Trénink žen, 17. 9. 2018, Miloš Březina

Tatra-Praga, 8. 9. 2018, Martin Košata

MČR rugby 7s, 26. 8. 2018, Martin Flousek, ČSRU

U8, 15. 4. 2018

 

MČR rugby 7s, 20. 8. 2017, Martin Flousek, ČSRU

Sparta-Tatra, finále, 24. 6. 2017, Martin Flousek, ČSRU

Sparta-Tatra, finále, 24. 6. 2017, Anna Haitmanová

ČR-New Zealand Ambassador’s, 17. 6. 2017, Martin Flousek, ČSRU

ČR-New Zealand Ambassador’s, 17. 6. 2017, Anna Haitmanová

Tatra-Sparta, 25. 3. 2017, Jiří Růžička

 

ČR-Barbarians, předzápas, 8. 11. 2016, Martin Flousek, ČSRU

ČR-New Zealand Ambassador’s, 25. 6. 2016, Martin Flousek, ČSRU

 

ČR-New Zealand Ambassador’s, 13. 6. 2015, Pavel Doubek

ČR-New Zealand Ambassador’s, 13. 6. 2015, Martin Košata

ČR-New Zealand Ambassador’s, 13. 6. 2015, Milan Simon

ČR-New Zealand Ambassador’s, 13. 6. 2015, Jiří Růžička

ČR-New Zealand Ambassador’s, 13. 6. 2015, Jan Čiverný

ČR-New Zealand Ambassador’s, 13. 6. 2015, Martin Kozák

 

Fotografie z kalendáře 2019
Galerie U7 a U9 z let 2009 a 2010
Společná výprava U6 až U9 do Přelouče – květen 2012
Tatra rozdrtila Brno a zůstává neporažená
Japonsko aneb 23 nocí v zemi vycházejícího slunce 01
Japonsko aneb 23 nocí v zemi vycházejícího slunce 02
Japonsko aneb 23 nocí v zemi vycházejícího slunce 03
Japonsko aneb 23 nocí v zemi vycházejícího slunce 04
Japonsko aneb 23 nocí v zemi vycházejícího slunce 05
Japonsko aneb 23 nocí v zemi vycházejícího slunce 06
Japonsko aneb 23 nocí v zemi vycházejícího slunce 07
U7 a U9 v Říčanech
Video z vánočního večírku
U10 v Kralupech
Mistrovství světa Ragby – U6 Tatra Smíchov
U8U10: Ragby kemp Třímany 2016
U8 U10: Beach rugby 2016
U10: První místo na podzimním celostátním turnaji
U10: PRAGUE YOUTH RUGBY FESTIVAL 22.10.2016
Ohlédnutí za soustředěním U12
U10: Vzpomínka na utkání proti Litvě a trénink 17.11.2016
Foto z vánočního večírku Tatra 2016
Minirugby 6 nations
Mezinárodní turnaj ragby PYRF 2017 na TATŘE!
Zájezd U8 – U14 do Frankfurtu: Hodnocení a fotogalerie
U10 ve Frankfurtu
Oba týmy Kobylek na cestě za vítězstvím
Kategorie U8 a U10 vybojovaly na celostátním turnaji bronz
Ragby kemp U8 až U12: Borovice 2017

12. 7. 2024
13. 7. 2024
  • MUŽI 7´- Repre RE TROPHY - Budapešť 13. 7. 2024 - 14. 7. 2024 |  Budapešť, Maďarsko
    Více podrobností
14. 7. 2024
  • MUŽI 7´- Repre RE TROPHY - Budapešť 13. 7. 2024 - 14. 7. 2024 |  Budapešť, Maďarsko
    Více podrobností
15. 7. 2024
  • Příměstský tábor - III.turnus 15. 7. 2024 - 19. 7. 2024 |  RC Tatra Smíchov, Podbělohorská, 150 00 Praha, Česko
    Více podrobností
16. 7. 2024
  • Příměstský tábor - III.turnus 15. 7. 2024 - 19. 7. 2024 |  RC Tatra Smíchov, Podbělohorská, 150 00 Praha, Česko
    Více podrobností
  • Vojta Mára - ukázka ragby - Hraj si! 16. 7. 2024 RC Tatra Smíchov, Podbělohorská, 150 00 Praha, Česko
    Více podrobností
17. 7. 2024
  • Příměstský tábor - III.turnus 15. 7. 2024 - 19. 7. 2024 |  RC Tatra Smíchov, Podbělohorská, 150 00 Praha, Česko
    Více podrobností
18. 7. 2024
  • Příměstský tábor - III.turnus 15. 7. 2024 - 19. 7. 2024 |  RC Tatra Smíchov, Podbělohorská, 150 00 Praha, Česko
    Více podrobností
19. 7. 2024
  • Příměstský tábor - III.turnus 15. 7. 2024 - 19. 7. 2024 |  RC Tatra Smíchov, Podbělohorská, 150 00 Praha, Česko
    Více podrobností

Praktické informace