Výroční ceny českého ragby 2023

Julie Doležilová potřetí Ragbistkou roku. Martin Černohorský a Štěpánka Sluková vítězi kategorií Hráč a Hráčka do 18 let. Filip Vacek a Stanislav Král oceněni v trenérských kategoriích.

Udílení cen českého ragby proběhlo v pátek 16. 2. 2024 v historických prostorách Tyršova domu na Malé Straně. Ve 20 kategoriích byli oceněni nejen ti nejlepší sportovci za rok 2022, ale rovněž trenéři a rozhodčí.

Kromě vítězů se i další Tatrováci umístili na předních místech ve svých kategoriích.

Všem oceněným členům našeho klubu srdečně gratulujeme!

 

Přehled udělených ocenění za rok 2023

  • Síň slávy ČSRU: Zdeněk Sláma (in memorian) a Václav Čermák
  • Akce roku 2023: Kateřina Frýdlová (ME XV U18 a U20 v Praze)
  • Osobnost Extraligy: Michal Schlanger (2. Petr Čížek, 3. Pavel Syrový)
  • Talentovaný rozhodčí roku: Dmitriy Khomutov (2. Jonáš Doležil, 3. Tomáš Temer)
  • Rozhodčí roku: Ondřej Fořt ml. (2. Hana Erika Radochová, 3. Jaroslav Bednařík)
  • Hráčka roku do 16 let: Beáta Ditrichová (2. Kateřina Prunarová, 3. Ivana Plintová)
  • Hráč roku do 16 let: Vojtěch Nevický (2. Alex Aschenbrenner, 3. Dan Šrejma)
  • Hráčka roku do 18 let: Štěpánka Sluková (2. Julie Durychová, 3. Ema Küblbecková)
  • Hráč roku do 18 let: Martin Černohorský (2. Kristýna Riegertová, 3. Veronika Bolfová)
  • Hráčka roku do 20 let: Julie Doležilová
  • Hráč roku do 20 let: Patrik Pavlík (2. Adam Mrtýnek, 3. Tomáš Dvořák)
  • Klubový trenér/ka dětí: Filip Klein (2. Martin Olič, 3. Marek Valeš)
  • Klubový trenér/ka mládeže: Filip Vacek (2. Tomáš Kohout, 3. Karel Šampalík)
  • Klubový trenér ženských týmů: Stanislav Král (2. Zdeněk Albrecht, 3. Petr Pořízek)
  • Klubový trenér roku: Miroslav Němeček (2. Jan Oswald, 3. Martin Javůrek)
  • Trenér/ka reprezentace roku: Vít Chalupa (2. Miroslav Němeček, 3. Karel Šampalík)
  • Reprezentant roku: Ondřej Bejček (2. Julie Doležilová, 3. Dan Hošek)
  • Hráč roku 7s: Adam Miřácký (2. Adam Koblic, 3. Branco Du Preez)
  • Ragbistka roku: Julie Doležilová (2. Věra Gärtnerová, 3. Beáta Ditrichová)
  • Ragbista roku: Dan Hošek (2. Ondřej Bejček, 3. Karel Berounský ml.)

Článek na rugbyunion.cz

Fotografie: Martin Flousek, ČSRU

13. 4. 2024
  • U16 - BVP Academy x Tatra B 13. 4. 2024 | 12:00 - 13:30 Sportovní 381, Vrchlabí 3, 543 03 (https://goo.gl/maps/Ti6wAjWf8pHdpEL58)
    Více podrobností
  • MUŽI - extraliga - Vyškov x Tatra 13. 4. 2024 | 14:00 - 16:00 Rugby club Vyškov, z.s., Purkyňova 419, Nosálovice, 682 01 Vyškov-Vyškov 1, Česko
    Více podrobností
  • U14 - BVP Academy x Tatra B 13. 4. 2024 | 14:00 - 15:00 Sportovní 381, Vrchlabí 3, 543 03 (https://goo.gl/maps/Ti6wAjWf8pHdpEL58)
    Více podrobností
14. 4. 2024
  • U18 - Spol.Dragon/Vyškov x Tatra 14. 4. 2024 | 13:00 - 15:00 RC Dragon Brno, Cacovice 9, 61400 Brno
    Více podrobností
  • U14 - Petrovice x Tatra A 14. 4. 2024 | 16:30 - 17:30 Rugby Klub Petrovice, 2/, Grammova 408, 109 00 Praha-Praha-Petrovice, Česko
    Více podrobností
19. 4. 2024
  • MUŽI - extraliga - Tatra x Praga 19. 4. 2024 | 17:30 - 19:30 RC Tatra Smíchov, Podbělohorská, 150 00 Praha, Česko
    Více podrobností

Praktické informace