Zprávy z víkendu

Předposlední soutěžní víkend se vydařil.
1) Repre 7s – obrovský úspěch na mezinárodní úrovni!!!
Muži i ženy vyhráli 1. turnaj ME v Záhřebu. Měli jsme tam veliké zastoupení z Tatry viz foto: Týna Plevová, Julie Doležilová, Daiel Stárka, Karel Berounský ml., Marek Šimák, Dan Rygl, Adam Koblic, Karel Šampalík ml.
2) Kategorie U10 a U14 absolvovali nedělní turnaj v Petrovicích. U10 měli jeden tým, který dominoval v celém turnaji. Kategorie U14 Tatry postavila 4 vyrovnané týmy a ještě se účastnili doprovodného turnaje v XRagby, který byl pro ty, co se nedostali do sestavy, nebo měli malé herní zatížení. I v tropickém počasí jsme odehráli krásné zápasy jako přípravu na příští víkend a MČR 7s.
3) Kategorie U8 odehrála krásný turnaj v Přelouči se 3 týmy a spoustou pětek, po krásné hře.
4) Dívky odehráli turnaj v ČB (2. místo) a loučili se s trenérem J. Čiverným, který od příští sezóny nastupuje k kategorii U16.
Muži bez reprezentantů a zraněných v improvizované sestavě (7 lidí repre, + zranění) podlehli ve finále letního poháru v utkání s Pragou 37:12. Týmu vypomohli nadějní hráči z juniorů Karel Kajta, Adam Košata, Adam Zaoral a zástupci „over 40“ A. Brabec, O. Loučka a F. Vacek. Soupeř dominoval ve standardních situacích, což určilo celý ráz utkání. Neuvěřitelný (v ČR málokdy vídaný) výkon předvedl Lopeti Semiesoni Toia, který demoloval soupeřovu obranu a zařídil i jednu naši pětku.
22. 6. 2024
23. 6. 2024
  • Prague Rugby 7´ 22. 6. 2024 - 23. 6. 2024 |  RC Tatra Smíchov, Podbělohorská, 150 00 Praha, Česko
    Více podrobností

Praktické informace