Extraliga ragby XV 2022

  Datum Čas Výsledek
1. kolo      
01. RC Mountfield Říčany vs. RC Přelouč 5. 3. 14:00 74:5
02. JIMI RC Vyškov vs. RC Dragon Brno 5. 3. 14:00 39:18
03. RC Tatra Smíchov vs. RC Slavia Praha 20. 4. 18:00 33:0
04. RC Sparta Praha vs. RC Praga Praha 26. 3. 18:00 26:13
2. kolo      
05. RC Přelouč vs. RC Praga Praha  12. 3. 14:00 10:47
06. RC Slavia Praha vs. RC Sparta Praha  12. 3. 14:00 11:39
07. RC Dragon Brno vs. RC Tatra Smíchov  12. 3. 13:00 24:27
08. RC Mountfield Říčany vs. JIMI RC Vyškov  12. 3. 14:00 52:12
3. kolo      
09. JIMI RC Vyškov vs. RC Přelouč  19. 3. 14:00 76:17
10. RC Tatra Smíchov vs. RC Mountfield Říčany  19. 3. 11:00 14:27
11. RC Sparta Praha vs. RC Dragon Brno  19. 3. 14:00 38:7
12. RC Praga Praha vs. RC Slavia Praha  19. 3. 14:00 40:5
4. kolo      
13. RC Přelouč vs. RC Slavia Praha 2. 4. 14:00 17:34
14. RC Dragon Brno vs. RC Praga Praha 2. 4. 13:00 13:27
15. RC Mountfield Říčany vs. RC Sparta Praha 2. 4. 14:00 28:18
16. JIMI RC Vyškov vs. RC Tatra Smíchov 2. 4. 14:00 13:29
5. kolo      
17. RC Tatra Smíchov vs. RC Přelouč  9. 4. 11:00 53:17
18. RC Sparta Praha vs. JIMI RC Vyškov  9. 4. 14:00 34:10
19. RC Praga Praha vs. RC Mountfield Říčany kont.   0:30
20. RC Slavia Praha vs. RC Dragon Brno  9. 4. 14:00 12:24
6. kolo      
21. RC Přelouč vs. RC Dragon Brno 15. 4. 14:00 5:45
22. RC Mountfield Říčany vs. RC Slavia Praha kont.   30:0
23. JIMI RC Vyškov vs. RC Praga Praha 16. 4. 14:00 31:33
24. RC Tatra Smíchov vs. RC Sparta Praha 13. 4. 18:30 21:35
7. kolo      
25. RC Sparta Praha vs. RC Přelouč  30. 4. 13:30 110:14
26. RC Praga Praha vs. RC Tatra Smíchov  30. 4. 15:30 20:24
27. RC Slavia Praha vs. JIMI RC Vyškov  30. 4. 14:00 10:47
28. RC Dragon Brno vs. RC Mountfield Říčany  30. 4. 13:00 14:80
Nadstavba      
1. kolo      
29. RC Mountfield Říčany vs. RC Praga Praha 21. 5. 14:00  
30. RC Sparta Praha vs. RC Tatra Smíchov 19. 5. 19:00  
31. 5. – 8. 21. 5.    
32. 6. – 7. 21. 5.    
2. kolo       
33. V29 – V30 (o 1. místo) 28. 5.    
34. P29 – P30 (o 3. místo) 28. 5.    
35. V31 – V32 (o 5. místo) 28. 5.    
36. P31 – P32 (o 7. místo) 28. 5.    
Baráž      
1. kolo      
37. 8. ELR – 1. 1LR 4. 6.    
38. 7. ELR – 2. 1LR 4. 6.    

 

19. 5. 2022
  • MUŽI - semifinále SPARTA x TATRA 19. 5. 2022 | 19:00 - 21:00 Rugby Club Sparta Praha, 190 00 Praha 9, Česko
    Více podrobností
21. 5. 2022
22. 5. 2022
  • U14 - X Rugby 22. 5. 2022
    Více podrobností
  • U19 - semifinále 22. 5. 2022
    Více podrobností
  • U6+U8 - turnaj na Tatře - Hlavní hřiště 22. 5. 2022 RC Tatra Smíchov - hlavní hřiště
    Více podrobností
  • 1.liga muži - Mariánské hory x TATRA+Praga 22. 5. 2022 | 14:00 - 16:00 TJ Sokol Mariánské Hory,Raisova2062/12,Ostrava-Mariánské Hory
    Více podrobností
25. 5. 2022

Praktické informace