Foto a média

Logo RC Tatra Smíchov a grafický manuál (ZIP)

 

 

1. liga ragby, Tatra U23-Přelouč, 25. 2. 2024, Miroslav Kuběna

Extraliga ragby XV, Praga-Tatra, 24. 2. 2024, Filip Miček

1. liga ragby, Tatra U23-Zlín, 17. 2. 2024, Martin Flousek, ČSRU

Extraliga ragby XV, Tatra-Říčany, 17. 2. 2024, Martin Košata

Extraliga ragby XV, Tatra-Říčany, 17. 2. 2024, Martin Flousek, ČSRU

 

U16, turnaj 4nations, 18.-19. 11. 2023, Milan Malušek

Pohár ragby XV, Tatra-Slavia 19:10, 21. 10. 2023, Miloš Březina

Pohár ragby XV, Tatra-Sparta 8:17, 14. 10. 2023, Michal Vorlíček

U6-U8, turnaj v Rakovníku, 24. 9. 2023, Petr Branšovský

Tatra den, 8. 9. 2023, Jan Čiverný

Pohár ragby XV, Tatra-Praga 57:12, 1. 9. 2023, Miloš Březina

MČR muži ragby 7s, 1.-2. 7. 2023, Petr Flousek, ČSRU

Prague Rugby Sevens, 24.-25. 6. 2023, Jan Čiverný

Prague Rugby Sevens, 24.-25. 6. 2023, Jiří Růžička

ČR-New Zealand Ambassador’s, 21. 6. 2023, Martin Košata

ČR-New Zealand Ambassador’s, 21. 6. 2023, Jiří Růžička

ČR-New Zealand Ambassador’s, 21. 6. 2023, Jan Čiverný

New Zealand Ambassador’s na Hradě 2023, Jan Čiverný

New Zealand Ambassadors v Černínském paláci, 2023, Jan Čiverný

Tatra-Říčany, finále U16, 10. 6. 2023

Tatra Smíchov Legends-Czech Stars XV, 10. 6. 2023, Miloš Březina

Elitní série žen, 21. 5. 2023, poslední turnaj, Martin Flousek, ČSRU

Elitní série žen 21. 5. 2023 – 1, poslední turnaj, Miloš Březina

Elitní série žen 21. 5. 2023 – 2, poslední turnaj, Miloš Březina

Sparta-Tatra, ženy, 13. 5. 2023, Jiří Růžička

Tatra-Vyškov, 15. 4. 2023, Miloš Březina

Praga-Tatra, 1. 4. 2023, Martin Košata

Praga-Tatra, 1. 4. 2023, Jiří Růžička

Křest knihy, vyhlášení nejlepších hráčů, 27. 2. 2023, Jan Čiverný

Tatra-Slavia, 25. 2. 2023, Martin Flousek, ČSRU

Tatra-Slavia, 25. 2. 2023, Jiří Růžička

Posily pro A tým, 2023, Jan Čiverný

 

PYRF, 15. 10. 2022, Martin Flousek, ČSRU

Tatra den, 15. 9. 2022, Miloš Březina

Tatra den, 15. 9. 2022, Milan Malušek

Tatra-Sparta, 10. 9. 2022, Miloš Březina

Tatra-Sparta, 10. 9. 2022, Martin Košata

MČR rugby 7s, 18.-19. 6. 2022, Martin Flousek, ČSRU

Prague Rugby Sevens, 11. 6. 2022, Martin Flousek, ČSRU

Prague Rugby Sevens, 11. 6. 2022, Jan Čiverný

Říčany-Tatra, finále, 28. 5. 2022, Martin Košata

Říčany-Tatra, finále, 28. 5. 2022, Martin Flousek, ČSRU

Říčany-Tatra, finále, 28. 5. 2022, Jiří Růžička

Sparta-Tatra, 19. 5. 2022, Martin Flousek, ČSRU

Sparta-Tatra, 19. 5. 2022, Jiří Růžička

Praga-Tatra, 30. 4. 2022, Martin Flousek, ČSRU

Tatra-Slavia, 20. 4. 2022, Martin Flousek, ČSRU

Tatra-Sparta, 13. 4. 2022, Miloš Březina

Tatra-Sparta, 13. 4. 2022, Martin Košata

Tatra-Přelouč, 9. 4. 2022, Martin Košata

Elitní série žen, 20. 3. 2022, Miloš Březina

Tatra-Říčany, 19. 3. 2022, Martin Košata

Tatra-Říčany, 19. 3. 2022, Martin Flousek, ČSRU

 

Tatra-Dragon, 28. 10. 2021, Martin Košata

Tatra-Praga, 16. 10. 2021, Martin Košata

U12 PYRF, 10/2021, Petrovice

Tatra-Sparta, 11. 9. 2021, Miloš Březina

Tatra-Sparta, 11. 9. 2021, Martin Košata

Prague Rugby Sevens, 17. 7. 2021

Praga-Tatra, 19. 6. 2021, Jiří Růžička

 

Tatra-Vyškov, 3. 10. 2020, Martin Košata

Tatra-Přelouč, 12. 9. 2020, Miloš Březina

Tatra-Přelouč, 12. 9. 2020, Martin Košata

MČR ženy 7s, 6. 9. 2020 – 1, Miloš Březina

MČR ženy 7s, 6. 9. 2020 – 2, Miloš Březina

MČR ženy 7s, 6. 9. 2020, Martin Flousek, ČSRU

Tatra-Slavia, 22. 8. 2020, Miloš Březina

Tatra-Slavia, 22. 8. 2020, Martin Košata

MČR ragby 7s, 28. 6. 2020 – 1, Miloš Březina

MČR ragby 7s, 28. 6. 2020 – 2, Miloš Březina

Silvestrovský pochod kolem Berounky, 4. 1. 2020

 

Sparta-Tatra, finále, 9. 11. 2019 – 1, Miloš Březina

Sparta-Tatra, finále, 9. 11. 2019 – 2, Miloš Březina

Tatra-Sparta, 5. 10. 2019, Martin Košata

Soustředění Blaník, srpen 2019

Tatra-Praga, 31. 8. 2019, Miloš Březina

Sparta-Tatra, 29. 6. 2019, Miloš Březina

Sparta-Tatra, 29. 6. 2019, Martin Flousek, ČSRU

ČR-New Zealand Ambassador’s, 26. 6. 2019, Martin Košata

ČR-New Zealand Ambassador’s, 26. 6. 2019, Milan Malušek

ČR-New Zealand Ambassadors, 26. 6. 2019, martinkx

ČR-New Zealand Ambassador’s, 26. 6. 2019, Martin Flousek, ČSRU

Praga-Tatra, 1. 5. 2019, Miloš Březina

Čarodějnice na Tatře, 30. 6. 2019, Milan Malušek

Tatra-Říčany, 19. 4. 2019, Miloš Březina

Tatra-Říčany, 19. 4. 2019, Martin Košata

Sparta-Tatra, 13. 4. 2019, Miloš Březina

U8, 31. 3. 2019

U8 a U10, 23. 3. 2019, Zbuzany

Tatra-Zlín, 30. 3. 2019, Martin Košata

U6 a U8, Zbuzany, 12. 1. 2019

 

Tatra-Vyškov, finále, 10. 11. 2018, Martin Košata

Tatra-Dragon, 6. 10. 2018, Miloš Březina

Tatra-Dragon, 6. 10. 2018, Martin Košata

Sparta-Tatra, 3. 10. 2018, Miloš Březina

Říčany-Tatra, 22. 9. 2018, Martin Košata

Trénink žen, 17. 9. 2018, Miloš Březina

Tatra-Praga, 8. 9. 2018, Martin Košata

MČR rugby 7s, 26. 8. 2018, Martin Flousek, ČSRU

U8, 15. 4. 2018

 

MČR rugby 7s, 20. 8. 2017, Martin Flousek, ČSRU

Sparta-Tatra, finále, 24. 6. 2017, Martin Flousek, ČSRU

Sparta-Tatra, finále, 24. 6. 2017, Anna Haitmanová

ČR-New Zealand Ambassador’s, 17. 6. 2017, Martin Flousek, ČSRU

ČR-New Zealand Ambassador’s, 17. 6. 2017, Anna Haitmanová

Tatra-Sparta, 25. 3. 2017, Jiří Růžička

 

ČR-Barbarians, předzápas, 8. 11. 2016, Martin Flousek, ČSRU

ČR-New Zealand Ambassador’s, 25. 6. 2016, Martin Flousek, ČSRU

 

ČR-New Zealand Ambassador’s, 13. 6. 2015, Pavel Doubek

ČR-New Zealand Ambassador’s, 13. 6. 2015, Martin Košata

ČR-New Zealand Ambassador’s, 13. 6. 2015, Milan Simon

ČR-New Zealand Ambassador’s, 13. 6. 2015, Jiří Růžička

ČR-New Zealand Ambassador’s, 13. 6. 2015, Jan Čiverný

ČR-New Zealand Ambassador’s, 13. 6. 2015, Martin Kozák

 

Fotografie z kalendáře 2019
Galerie U7 a U9 z let 2009 a 2010
Společná výprava U6 až U9 do Přelouče – květen 2012
Tatra rozdrtila Brno a zůstává neporažená
Japonsko aneb 23 nocí v zemi vycházejícího slunce 01
Japonsko aneb 23 nocí v zemi vycházejícího slunce 02
Japonsko aneb 23 nocí v zemi vycházejícího slunce 03
Japonsko aneb 23 nocí v zemi vycházejícího slunce 04
Japonsko aneb 23 nocí v zemi vycházejícího slunce 05
Japonsko aneb 23 nocí v zemi vycházejícího slunce 06
Japonsko aneb 23 nocí v zemi vycházejícího slunce 07
U7 a U9 v Říčanech
Video z vánočního večírku
U10 v Kralupech
Mistrovství světa Ragby – U6 Tatra Smíchov
U8U10: Ragby kemp Třímany 2016
U8 U10: Beach rugby 2016
U10: První místo na podzimním celostátním turnaji
U10: PRAGUE YOUTH RUGBY FESTIVAL 22.10.2016
Ohlédnutí za soustředěním U12
U10: Vzpomínka na utkání proti Litvě a trénink 17.11.2016
Foto z vánočního večírku Tatra 2016
Minirugby 6 nations
Mezinárodní turnaj ragby PYRF 2017 na TATŘE!
Zájezd U8 – U14 do Frankfurtu: Hodnocení a fotogalerie
U10 ve Frankfurtu
Oba týmy Kobylek na cestě za vítězstvím
Kategorie U8 a U10 vybojovaly na celostátním turnaji bronz
Ragby kemp U8 až U12: Borovice 2017

29. 2. 2024
  • U16 + U18 - 4 NATIONS - Holandsko 29. 2. 2024 - 3. 3. 2024 |  Nizozemsko
    Více podrobností
1. 3. 2024
  • U16 + U18 - 4 NATIONS - Holandsko 29. 2. 2024 - 3. 3. 2024 |  Nizozemsko
    Více podrobností
2. 3. 2024
  • U16 + U18 - 4 NATIONS - Holandsko 29. 2. 2024 - 3. 3. 2024 |  Nizozemsko
    Více podrobností
  • MUŽI - 1.liga - Tatra U23 x Slavia 2. 3. 2024 | 11:00 - 13:00 RC Tatra Smíchov, Podbělohorská, 150 00 Praha, Česko
    Více podrobností
  • MUŽI - extraliga - Tatra x Vyškov 2. 3. 2024 | 14:00 - 16:00 RC Tatra Smíchov, Podbělohorská, 150 00 Praha, Česko
    Více podrobností
3. 3. 2024
  • U16 + U18 - 4 NATIONS - Holandsko 29. 2. 2024 - 3. 3. 2024 |  Nizozemsko
    Více podrobností

Praktické informace