New Zealand Ambassador’s XV 2023

PŘÍMÝ PŘENOS

Nainstaluje si aplikaci RC Tatra Smíchov a tam lze objednat stream.

Využít můžete QR kód nebo odkaz: pwahub.net/rctatra/install.html

     .       

 

PRODEJ VSTUPENEK ZAHÁJEN!
Vstupenky je možné zakoupit v síti TICKETPORTAL.

středa 21. června 2023 v 18 hodin

RC Tatra Smíchov, FCC rugby arena, Smrčinská ulice, Praha 5

ODKAZY

www.facebook.com/NZAmbassadorsRugby

 

HLAVNÍ PARTNEŘI UTKÁNÍ

 

 

Za finanční podpory Magistrátu hl. města Prahy.

 

FOTOGALERIE Z PŘEDCHOZÍCH UTKÁNÍ

2015 2015 2015 2015
2015 2015 2019 2019

 

 

ČESKÝ TÝM

ROJ
Adámek Tomáš RC Mountfield Říčany
Diviš Vladan RC Sparta Praha
Diviš Vlastimil RC Sparta Praha
Homer Jakub Valence Romans Drôme Rugby (FR)
Hošek Dan RC Praga Praha
Chytil Lukáš RC Mountfield Říčany
Kajta Karel RC Tatra Smíchov
Kotík Jan RC Sparta Praha
Kučera Ondřej RC Dragon Brno
Matouš Martin RC Tatra Smíchov
Průcha Patrik RC Slavia Praha
Stránský Tomáš RC Mountfield Říčany
Švarc Adam RC Sparta Praha
Uys Nicolaas RC Tatra Smíchov
ÚTOK
Berounský Karel RC Tatra Smíchov
Dupuy Samuel RC Mountfield Říčany
Fortuin Sheldon RC Sparta Praha
Horak Tristan RC Mountfield Říčany
Juřík Denis RC Zlín
Pantůček Jiří RC JIMI Vyškov
Putna Adam RC Brno Bystrc
Severýn Matěj RC Slavia Praha
Šedina Tomáš RK Petrovice
Pospíšil Jakub RC Slavia Praha
Vobr Antonín RC Tatra Smíchov

 

Trenér: Jan Oswald
Asistenti: Antonín Brabec, Jan Žíla
Manažer: Jiří Skall

 

 

 

Sestava ČR

1 Tomáš Stránský
2 Ondřej Kučera
3 Vladan Diviš
4 Jakub Homer
5 Lukáš Chytil
6 Vlastimil Diviš
7 Patrik Průcha
8 Dan Hošek (C)
9 Matěj Severýn
10 Tristan Horak
11 Sheldon Fortuin
12 Samuel Dupuy
13 Karel Berounský
14 Antonín Vobr
15 Jiří Pantůček
16 Karel Kajta
17 Martin Matouš
18 Adam Švarc
19 Jan Kotík
20 Nicolaas Uys
21 Tomáš Šedina
22 Denis Juřík
23 Adam Putna
24 Jakub Pospíšil

Trenér: Jan Oswald

Asistenti: Antonín Brabec, Jan Žíla

Manažer: Jiří Skall

 

Sestava NZA

1 Laloui Tafua
2 Tim Lilomaiava
3 Jack Mitchell
4 Harry Macdonald
5 Ryan Shelford
6 Max Broughton
7 Max Fraine
8 Nathan Kendrick
9 Sam Sexton-Walton
10 Keelan Murrell
11 Adam Simpson
12 Matt Hema
13 Shadyn Osgood
14 Aaron McLelland
15 Nikau McGregor
16 Jason Bird
17 Regan Pope
18 Tom Robertson
19 Jeremy Dobson
20 Ray Naea
21 Te Hauora Cambell
22 Jake Holmes

Trenéři: Marty Berry, Aaron Satchwell, Paul Adrian, David Wilson, Jymahl Glassy

Manažer: James Solomon

 

Rozhodčí

Maria Heitor (POR)

Thomas Mendes
Dmitry Khomutov

Matyáš Jandík

ČR – NZA 6:18 (3:0)

Body český tým: Horak 6 (2TK)

 

Fotogalerie – Jan Čiverný:
https://photos.app.goo.gl/bzJxWbsPsM6SSm8m7
https://photos.app.goo.gl/ReQDizW25se1ESnd6
https://photos.app.goo.gl/KzzQeadaGP5XR5dM7

Fotogalerie – Martin Košata:
https://eu.zonerama.com/MartinKosata/Album/9995595

 

Článek na rugbyunion.cz

13. 4. 2024
  • U16 - BVP Academy x Tatra B 13. 4. 2024 | 12:00 - 13:30 Sportovní 381, Vrchlabí 3, 543 03 (https://goo.gl/maps/Ti6wAjWf8pHdpEL58)
    Více podrobností
  • MUŽI - extraliga - Vyškov x Tatra 13. 4. 2024 | 14:00 - 16:00 Rugby club Vyškov, z.s., Purkyňova 419, Nosálovice, 682 01 Vyškov-Vyškov 1, Česko
    Více podrobností
  • U14 - BVP Academy x Tatra B 13. 4. 2024 | 14:00 - 15:00 Sportovní 381, Vrchlabí 3, 543 03 (https://goo.gl/maps/Ti6wAjWf8pHdpEL58)
    Více podrobností
14. 4. 2024
  • U18 - Spol.Dragon/Vyškov x Tatra 14. 4. 2024 | 13:00 - 15:00 RC Dragon Brno, Cacovice 9, 61400 Brno
    Více podrobností
  • U14 - Petrovice x Tatra A 14. 4. 2024 | 16:30 - 17:30 Rugby Klub Petrovice, 2/, Grammova 408, 109 00 Praha-Praha-Petrovice, Česko
    Více podrobností
19. 4. 2024
  • MUŽI - extraliga - Tatra x Praga 19. 4. 2024 | 17:30 - 19:30 RC Tatra Smíchov, Podbělohorská, 150 00 Praha, Česko
    Více podrobností

Praktické informace