Archives

Ventura nemovitosti

Jsme rodinná firma, která se pohybuje na realitním trhu již bezmála třicet let. Věnujeme se převážně výstavbě, rekonstrukcím a správě vlastních obytných a multifunkčních objektů. Klademe důraz na poskytování nejkvalitnějších služeb našim nájemníkům. Zajišťujeme kompletní a nepřetržitý servis na našich budovách.

www.venturapraha.cz


Český catering

Nesvazujeme vás ani sebe žádnými přednastavenými balíčky služeb. Catering navrhujeme vždy na míru s ohledem na vaše představy.

Přijedeme kamkoli. Na louku, statek, zahradu i zámek. Vaříme přímo na místě a ladíme výzdobu podle stylu události. Připravíme akci jakékoliv velikosti a nebojíme se ani velkých prestižních akcí, jako jsou například Ceny české filmové kritiky, večírky a konference společností a slavnostní otevření podniků.

www.ceskycatering.cz


Petra Hýsková – advokátní kancelář

Naše kancelář je připravena vždy pro Vás navrhnout komplexní řešení na míru dle Vašeho požadavku a při zohlednění specifik daného případu. Jako advokátní kancelář poskytujeme právní služby v souladu se zákonem č. 85/1996 Sb., o advokacii, ve znění pozdějších předpisů, a to především v oblasti obchodního a občanského práva, se zaměřením na právo insolvenční a exekuční.

www.akhyskova.cz


Dr.Max

S více než 460 pobočkami, které představují cca 15 % všech tuzemských veřejných lékáren, jsou lékárny Dr.Max největší lékárenskou sítí v ČR. Dr.Max je nejen značka lékáren a lékárenského e-shopu, ale i produktů vlastní značky vyráběných sesterskou společností Dr.Max Pharma.

www.drmax.cz


Pneu Procházka

Moderní síť pneuservisů nabízí motoristům nejen prodej, přezutí a případné opravy pneumatik, ale také vše ostatní, co se službami pneuservisu souvisí.

www.pneuprochazka.cz


ČEPS

Společnost ČEPS je provozovatelem přenosové soustavy ČR. Zajišťujeme bezpečný a spolehlivý provoz a rozvoj elektroenergetické přenosové soustavy v rámci propojených evropských soustav.

www.ceps.cz


Sebre

Rozvíjíme, navrhujeme, stavíme, vyrábíme, čepujeme, promítáme, hrajeme, vaříme a s pokorou ctíme tradici, přírodu i řemeslo ve všech oblastech našeho zájmu.

Vše, co děláme, děláme s ohledem na podstatu a opravdovost.

www.sebre.cz


Stěhování Podrazil

Nabízíme profesionální stěhovací služby a autodopravu, které díky bohatým zkušenostem a modernímu vozovému parku spolehlivě vyřeší každý problém s přemístěním nákladu v Praze i celé Evropě.

www.podrazil.cz

 


Svijany

Český rodinný pivovar, založený 1564.

www.pivovarsvijany.cz


J&T Real Estate

Tvoříme vize a nadčasové hodnoty obdivované po generace. Navrhujeme prémiové projekty na míru lokalitě. Naše stavby mají promyšlená architektonická řešení, která přinášejí do okolního prostředí nový pohled a zvyšují kvalitu života. Tím posouváme návrhy a realizaci nad rámec moderního designu a kvalitního provedení. Naším cílem je tvořit nové prostředí pro lepší život. Pro život budoucnosti.

www.jtre.cz