Archives

Eden Park

Eden Park – luxusní francouzská módní značka, která si zakládá na kvalitě svých výrobků a dohlíží na i ty nejmenší detaily. Oblečení a doplňky jsou v rugby stylu francouzských týmů. Ikonický růžový motýlek Eden Parku byl inspirován maskotem ragbyového týmu zakladatelů této značky – růžovým panterem. Značka byla založena v roce 1987.

Prodejna Eden Park se nachází v pražském Palladiu.

 


GlobalAuto

Společnost Global Auto je na trhu již od roku 2009. Díky více než desetiletým zkušenostem s prodejem vozů dokážeme zákazníkům vždy poradit, co je pro ně nejlepší, ať už se jedná o praktickou stránku věci anebo o touhu dělat si radost. Navíc garantujeme původ vozu v České republice. Pomůžeme například se zajištěním financování vozu, ale i s jeho přihlášením.

www.globalauto.cz


Sport-Technik Bohemia

Specialitou společnosti jsou tenisové kurty s klasickými antukovými nebo umělými hracími povrchy. Dále to je široký sortiment umělých hracích povrchů pro venkovní i vnitřní použití v mnoha barevných provedeních a v modifikacích pro různé druhy sportů.

www.sport-technik.cz


Anděl restaurant

V klidném vnitrobloku si posedíte na velkorysé zahrádce s kapacitou kolem 250 hostů. Dvůr je v létě rozšířený ještě o otevřenou zimní zahradu, která poskytuje posezení u menších stolků mezi zavěšenými květinami pro další stovku návštěvníků.

www.restauraceandel.cz

 


Jeep

Na nákup ve městě nebo na víkend do hor, vůz Jeep je vždy spolehlivým společníkem. Moderní technologie, výkon a pohodlí v jakémkoliv prostředí.

www.jeep.cz


PKF APOGEO

Skupina PKF APOGEO je česká poradenská skupina s mezinárodním přesahem v rámci členství v poradenské síti PKF Global. Tuto síť tvoří více než 400 kanceláří poskytující komplexní poradenské služby ve 150 zemích. Na českém trhu působí PKF APOGEO od roku 2001.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti transakčního poradenství, oceňování, daňového a účetního poradenství, mzdové agendy a HR, auditu, Special Services, správy rodinného majetku a zakládání a správy firem. Poskytujeme možnosti digitalizace a automatizace.

www.pkfapogeo.cz

 


Effectix

Všichni jsme profesionálové. Každý člen má v týmu pevné místo. Online marketing milujeme. Především mu však rozumíme. Disponujeme rozsáhlými znalostmi i oficiálními certifikáty. A při práci pro vás je neváháme použít!

www.effectix.com


Český catering

Nesvazujeme vás ani sebe žádnými přednastavenými balíčky služeb. Catering navrhujeme vždy na míru s ohledem na vaše představy.

Přijedeme kamkoli. Na louku, statek, zahradu i zámek. Vaříme přímo na místě a ladíme výzdobu podle stylu události. Připravíme akci jakékoliv velikosti a nebojíme se ani velkých prestižních akcí, jako jsou například Ceny české filmové kritiky, večírky a konference společností a slavnostní otevření podniků.

www.ceskycatering.cz


Petra Hýsková – advokátní kancelář

Naše kancelář je připravena vždy pro Vás navrhnout komplexní řešení na míru dle Vašeho požadavku a při zohlednění specifik daného případu. Jako advokátní kancelář poskytujeme právní služby v souladu se zákonem č. 85/1996 Sb., o advokacii, ve znění pozdějších předpisů, a to především v oblasti obchodního a občanského práva, se zaměřením na právo insolvenční a exekuční.

www.akhyskova.cz


JRD

Nestavíme jen byty. Vytváříme lidem skutečné domovy, příjemné pro život. A věříme jim natolik, že v nich bydlí nejen naši klienti, jejichž spokojenost je pro nás na prvním místě, ale i my sami.

www.jrd.cz