Archives

Fyzio všem

FyzioVšem je mladá dynamická společnost sídlící v srdci Prahy ve Vodičkově ulici. Naše ambulantní zařízení se specializuje na rehabilitační lékařství, fyzioterapii a zdravý pohyb. Pomocí pohybové medicíny a moderního vybavení se zaměřujeme na diagnostiku, prevenci a léčbu pohybového aparátu.

Kromě vyšetření a ošetření rehabilitačním lékařem a fyzioterapie poskytujeme také psychoterapii, jógu pod vedením fyzioterapeutů (individuální i skupinové lekce), přístrojovou terapii (Laser a TrTherapy), nebo například suchou uhličitou koupel.

Pečujeme o klienty všech věkových kategorií, věnujeme se problémům pohybového aparátu (ať mají somatický nebo psychosomatický původ) i jejich prevenci, sportovní fyzioterapii, některým gynekologickým problémům a těhotným ženám.

www.fyziovsem.cz


Felix a spol. – advokátní kancelář

Felix a spol. je advokátní kancelář s třicetiletou tradicí, s podrobnou znalostí českého právního prostředí a s mezinárodním dosahem. Jako aktivní člen mezinárodních sítí advokátních kanceláří Legalink a INBLF s celosvětovou působností a NOMOS působící především v EU disponujeme účinným systémem mezinárodní odborné spolupráce, který nám umožňuje poskytovat kvalitní a nákladově efektivní právní služby i v kauzách s mezinárodním prvkem.

www.akf.cz


Canterbury

Canterbury je tradiční značka ragbyového vybavení. Výrobky s logem se třemi kiwi jsou charakteristické kvalitou provedení, promyšlenou funkčností a zajímavým designem.

Značku Canterbury se znakem RC Tatra Smíchov i bez něj si můžete prohlédnout a objednat v e-shopu Rugby Tackle Store nebo přímo v krámku na našem hřišti.

www.rugbytackle.cz/tatra-smichov/


JM 20

Společnost JM20 nabízí komplexní služby v oblasti kovoobrábění: CNC laserové řezání, gravírování laserem, svařování MIG a TIG.

CNC laserové řezání plechů (přesné výpalky)
CNC ohýbání a ohraňování plechů
CNC frézování
Gravírování laserem (popisování a značení laserem)
Lisování a svařování MIG a TIG

www.jm20.cz


Helios

Podnikové informační systémy HELIOS pokrývají potřeby firem všech velikostí v nejrůznějších oblastech podnikání a veřejné správy.

www.helios.eu


SWH Trading, s.r.o.

SWH Trading, s.r.o. nabízí zejména následující služby:

vedení účetnictví
vedení daňové evidence
zpracování daňových přiznání
ekonomické poradenství
správa pohledávek atd.

www.swhtrading.cz


JRD

PROČ BYDLET S JRD
Je základem naší firemní filozofie, za kterou si pevně stojíme. Nestavíme jen byty. Vytváříme lidem skutečné domovy, příjemné pro život. A věříme jim natolik, že v nich bydlí nejen naši klienti, jejichž spokojenost je pro nás na prvním místě, ale i my sami.

www.jrd.cz


Dr. Max

S přibližně 450 pobočkami, které představují cca 15 % všech tuzemských veřejných lékáren, jsou lékárny Dr. Max největší lékárenskou sítí v ČR. V roce 2018 jsme otevřeli 18 lékáren. Sesterská společnost Dr. Max Pharma se ve stejném roce stala největším tuzemským výrobcem lékárenského sortimentu ve volném prodeji.

www.drmax.cz


SEBRE

SEBRE investuje do ochrany autorských práv v podobě nové technologie MYTITLE slouží jako jakýsi trezor určený všem kreativcům, kteří chtějí mít dohledatelný důkaz o vlastnictví svého díla. Tento trezor je možné využít pro samotné uložení dat jako prevenci proti jakkoliv způsobené ztrátě. Uložením datového souboru v MYTITLE, získá uživatel certifikát o vlastnictví dokumentu, který obsahuje jméno, informace o uložení souboru a blockchainový kód. Tento certifikát pak představuje plnohodnotný důkaz pro případ soudního řízení. MYTITLE má tedy funkci digitálního notáře, kde si každý může před sdílením své práce či nápadů, vytvořit pevný důkaz chránící jeho práva.

www.sebre.cz


RUML

Skupina firem se zaměřením na dodávky pro průmysl v Česku a na Slovensku.
Založení první rodinné firmy RUML v roce 1992 nastartovalo postupný proces budování širšího portfolia firem zaměřených na dodávky pro průmysl v Česku i na Slovensku. Rozložení portfolia a synergie jednotlivých firem nám umožňuje být ekonomicky stabilním a důvěryhodným obchodním partnerem pro naše zákazníky.

www.ruml-group.cz